چرا مساله قدس مساله اصلی دنیای اسلام است؟

الشتر

این سوالی است که گاه و بویژه در آستانه روز قدس تکرار می شود. بنا براین به نظر آمد که در آستانه روز قدس، خوب است که به این سوال جواب داده شود.

◀️ اولین دلیل این است که رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی تنها رژیمی است که در این قرن و در این دنیا و در این بخش از دنیا که سرزمین همسایه ما و سرزمین دینی ما است، به شکلی کاملا وحشیانه و قرون وسطایی و دقیقا پس از پایان یافتن دوران استعمار کهن، کشور و ملت دیگری را تصرف و استثمار کرده است.

◀️ دومین دلیل این است که این رژیم جعلی صهیونیستی، بد ترین انواع سرکوب و شکنجه و تحریم دارویی و غذایی را علیه مردم بومی که در سرزمین خود زندگی می کنند اعمال می کند و هیچ حقی از حقوق انسانی را برای ایشان قائل نیست. نه امنیت، نه مسکن، نه سلامت و نه هیچ حق دیگری را برای مخالفانی که بر اساس همه قوانین فطری و بشری و دینی حق دارند، به رسمیت نمی شناسد.

◀️ سوم اینکه این ملت مظلوم از جانب تمام دنیا تنها مانده و رها شده! سازمان های حقوق بشر غاصب را حمایت می کنند! آمریکا و اروپا غاصب را حمایت می کنند! همسایگان و هم زبانهای عرب آنها غاصب را حمایت می کنند! و نظام های حقوقی دنیا در حمایت از این ملت مظلوم ناتوان و بی مایه شده اند.

◀️ این ملت سالها است که از احقاق حق خود منصرف نشده و هنوز فریاد دادخواهی اش بلند است!

◀️ این مردم مظلوم مسلمانند و قدس اولین قبله ما و سرزمین ما است.

✅ از این سو ما:

◀️ امت پیامبری هستیم که رحمت خدا برای همه جهانیان و حتی برای حیوان و درخت و سنگ و چوب بود. چگونه می توانیم در مقابل بدترین نسل کشی ها در دنیا بی تفاوت باشیم؟!

◀️ ما امت پیامبری هستیم که اجازه نمی داد به حیوانات ظلم شود! چگونه در مقابل این ظلم بزرگ به انسانها ساکت باشیم؟!

◀️ ما امت پیامبری هستیم که فرمود: هرکس شب را به صبح برساند و در اندیشه مسلمانان دیگر نباشد مسلمان نیست! و هرکس شب را صبح کند و در اندیشه سایر انسانها نباشد مومن نیست! چگونه می توانیم در مقابل این ظلم بزرگ به مردم مسلمان ساکت باشیم؟

?صهیونیزم: ?

◀️ رژیمی سیری ناپذیر است. امروز فلسطین فردا لبنان و روز دیگر ایران! این را اعلام کرده اند و در کارنامه شان هم اثبات کرده اند.

◀️ رژیم صهیونیستی دشمن اصلی اسلام است و این را قرآن اعلام کرده است.

◀️ رژیم صهیونیستی در همه تفرقه افکنی ها و تروریست پروری ها و قتل ها و حمله های تروریستی در ایران و سایر کشورهای اسلامی دست داشته است. این را تاریخ اثبات کرده است.

✅ پس قدس مساله اول جهان اسلام و بلکه جهان بشریت است!

و ما همه در روز قدس، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را با زبان روزه و در خیابان ها به عنوان دعا و ذکری که انشاء الله مقبول و مستجاب است، فریاد خواهیم زد.


[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.