کسب 2 سهمیه پارالمپیک توسط ورزشکاران لرستانی

آخرین اخبار

سیدحمید الیاسی اظهار داشت: شیوع کرونا باعث تعطیلی تمام فعالیت‌های ورزشی معلولان لرستانی شده و آن‌ها تنها در منازل خود به صورت فردی تمرین می‌کنند.

وی با بیان اینکه سال گذشته سه ورزشکار لرستانی در مسابقات جهانی امارات شرکت کردند، افزود: از این سه نفر سجاد محمدیان و حامد امیری موفق به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو شدند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولین لرستان بیان کرد: با توجه به اینکه رشته‌های دو و میدانی برای شرکت در مسابقات پارالمپیک نیازمند یک حداقل رکورد هستند، قرار است که در ماه‌های آینده این رکوردگیری در کشور برگزار شود.

الیاسی با اشاره به اینکه بر اساس پیش‌بینی‌ها انتظار داریم چهار یا پنج ورزشکار لرستانی دیگر سهمیه حضور در پارالمپیک را بگیرند، تصریح کرد: مربیان این ورزشکارها برای آن‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند و آن‌ها تمرینات خود را در خانه انجام می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: استان لرستان از نظر امکانات برای ورزشکاران معلول با کمبودی روبرو نیست و در حال حاضر شیوع کرونا مهم‌ترین مشکل ورزشکاران برای رسیدن به آمادگی مورد نظر است که البته این شرایط برای تمام ورزشکاران ایران و دنیا یکسان است.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.