کنترل ورودی های لرستان تشدید می شود

آخرین اخبار

سیدموسی خادمی روز یکشنبه در بازدید از واحدهای تولید مواد ضدعفونی کننده و ژل افزود: در تمامی ورودی های  استان خودروهای غربالگری و کنترل فعال است اما این فعالیت ها و سختگیری طی روزهای آینده بیشتر خواهد شد.

وی همچنین تولید الکل و محصولات وابسته همچون ژل ضدعفونی در استان را مطلوب دانست و ادامه داد: بسیاری از کارخانه های محصولات بهداشتی، آرایشی و شوینده استان از قبل بهداشتی آرایشی و شوینده بودند  خطوط تولید خودرا  به نیاز امروز جامعه تغییر داده  و ساخت ژل ضدعفونی را در دستور کار قرار داده اند.

وی تصریح کرد: الکل مورد نیاز نسبت به ظرفیت این کارخانه ها در استان تولید نمی شود که برای رفع این مشکل باید از برخی استان ها الکل خریداری شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه همچنان در تامین ماسک مشکل داریم گفت: در این خصوص فعالیت های خوبی توسط نساجی، زاگرس پوش بروجرد و تولید کنندگان خرد آغاز شده که مجوزهای لازم در حال صدور است.

خادمی همچنین در خصوص تعطیلی بازار در برخی شهرهای استان افرود: این طرح ۸۰ درصد در شهرهای پرجمعیت موفق بوده اما عده ای از اصناف غیرضروری که مقاومت می کنند در صورت  ادامه فعالیت پلمپ خواهند شد.

وی تاکید کرد: مشکلی راجع به مواد ضروری از جمله غذا و دارو در استان وجود ندارد و به همین منظور داروخانه ها در ایام نوروز تعطیل نیستند.

تا روز ۲۴ اسفند ابتلای ۲۳۵  لرستانی و مرگ ۲۰ نفر از این تعداد به دلیل ابتلا به کرونا تایید شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.