یادداشت/ انتظار حماسه‌سازان از مسئولان

آخرین اخبار
حضور حماسی مردم ایران اسلامی در حمایت از آرمان‌های انقلاب و در محکومیت اغتشاش‌های اخیر، بار وظیفه مسئولان را برای رسیدگی به مشکلات معیشتی جامعه بیش از پیش سنگین کرده است.

به گزارش نیساخبر،هفته گذشته پس از آنکه در چند شهر ایران اسلامی عده‌ای از مردم در اعتراض به گرانی و بیکاری موجود در کشور اعتراض مسالمت آمیز انجام دادند بلافاصله جریان‌های آشوب‌طلب و اغتشاش‌گر وارد کار شده و عرصه را به درگیری و آشوب کشاندند.

درگیری‌هایی که در برخی شهرها با آسیب رساندن اغتشاشگران به اموال عمومی از جمله بانک‌ها همراه بود.

در حالی که بسیاری از دشمنان ایران اسلامی به فکر این بودند که از شرایط موجود برای نیل به اهداف شوم خود استفاده کنند مردم با بصیرت کشورمان بار دیگر با حضور به‌موقع خود در صحنه دفاع از انقلاب عرصه را بر اغتشاش‌گران تنگ کرده و پاسخ محکمی دادند به دشمنان این مرز و بوم.

بر این اساس در زمانی که بسیاری از دشمنان نظام در حال برنامه‌ریزی برای انجام نقشه‌های شوم خود علیه جمهوری اسلامی ایران بودند مردم شهرهای مختلف ایران با برگزاری‌های راهپیمایی‌های پرشور بار دیگر پایبندی خود به‌نظام و انقلاب اسلامی را ثابت کردند.

مردم غیور و ولایتمدار لرستان نیز همانند بسیاری از شهرهای ایران در روز 13 دی با حضور پرشور خود در راهپیمایی دفاع از انقلاب و محکومیت اغتشاش و آشوب در کشور ثابت کردند که علیرغم مشکلات موجود در بحث اقتصادی همواره پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب خواهند ایستاد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 دی در لرستان و در شهرهای دیگر ایران پیام بسیار مهمی به مسئولان مملکت دارد و آن این است که جمهوری اسلامی ایران دارای بزرگ‌ترین سرمایه یعنی پایبندی مردم به‌نظام و انقلاب است.

 در این شرایط آنچه نباید فراموش شود مطالبه‌های به‌حق مردم است و نباید شرایط به‌گونه‌ای پیش رود که خواسته مردم مبنی بر توجه ویژه مسئولان به مشکلات اقتصادی و معیشتی فراموش شود.

اکنون بار مسئولیت مسئولین نسبت به مردم بیش‌ازپیش سنگین شده و وقت آن رسیده است که مسئولان کشور با برنامه‌ریزی مناسب و با همفکری به دور از تنگ‌نظری و نگاه‌های سیاسی برای حل مشکلات این مردم همیشه درصحنه اقدامی جهادی و انقلابی داشته باشند تا در عمل و نه در شعار به مطالبات مردم پاسخی ملموس دهند.

مسئولان ما باید پاسخ مطالبات مردم را به‌گونه‌ای جواب دهند که شیرینی حماسه آن‌ها شیرین‌تر از قبل شود.

بی‌شک از این پس مردم ایران منتظر دریافت پاسخ مسئولان برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی خود هستند و باید منتظر ماند و دید که در این راستا چه اقدامی صورت می‌گیرد.

“سعید سرشار”

منبع:فارس

انتهای پیام/

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.