۱۲۰ هزار ماسک رایگان در الیگودرز توزیع شد

آخرین اخبار

سرهنگ محمد برامکی روز شنبه با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه در این شهرستان ادامه دارد به خبرنگاران اعلام کرد: امروزه شاهد افزایش مبتلایان و فوتی‌های کرونایی در این شهرستان هستیم و امکانات و تجهیزات بیمارستان ها نیز جوابگو نیست لذا مردم با توجه به شرایط فعلی باید با زدن ماسک در اماکن عمومی دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
وی اظهار داشت: هم اکنون در تامین ماسک و مواد ضدعفونی در سطح شهرستان مشکلی نداریم و تنها با همکاری مردم می توان بر این بیماری غلبه کرد.
سرهنگ برامکی افزود: تولید ماسک و اطلاع رسانی در راستای مقابله با کرونا توسط بسیجیان ادامه خواهد داشت و رزمایش کمک مومنانه نیز با قوت بیشتری جهت یاری رساندن به همشهریان ادامه می یابد.
وی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد افراد در مراسم عروسی وعزا به کرونا مبتلا شده اند گفت: مردم باید در اینگونه مراسمات شرکت نکنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.