456 اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر لرستان ارسال شد/رشد کمی و کیفی آثار ارسالی

آخرین اخبار

رضا مریدی اصل با اشاره به اینکه امسال چهارمین دوره برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان لرستان هست اظهار داشت، تعداد آثار ارسالی به جشنواره ابوذر علی‌رغم محدودیت‌های ایجادشده برای ارسال اثر توسط خبرنگاران در هر قالب استقبال بسیار خوبی از جشنواره به عمل آمد.

وی اظهار داشت: این آثار در 9 قالب خبری و در موضوعات مختلف از قبیل کرونا و کمک مؤمنانه، محرومیت‌زدایی، آسیب‌های اجتماعی و… به جشنواره ارسال‌شده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه لرستان در مورد تعداد آثار دریافتی در محورها و قالب‌های اعلام‌شده گفت: در قالب‌های تیتر 78 اثر، خبر 37 اثر، گزارش 106 اثر، مصاحبه 51 اثر، مقاله و یادداشت 103 اثر، گزارش خبری 52 اثر، عکس 18 اثر، اینفوگرافی 6 اثر و موشن گرافی 3 اثر به دبیرخانه ارسال‌شده است.

مریدی اصل با اشاره به مشارکت گسترده عزیزان رسانه‌ای در چهارمین جشنواره ابوذر لرستان گفت: در حوزه داوری با توجه به درخواست خبرنگاران امسال از داوران غیر بومی ضمن احترام به اساتید رسانه‌ای در استان استفاده خواهد شد، تعداد داوران انتخابی برای این دوره 4 نفر می‌باشند که میانگین نمرات داوران به آثار تعیین کننده نفرات برتر خواهد بود.

وی اظهار داشت: پس از مشخص شدن نفرات برتر در هر قالب آثار نفرات اول جهت شرکت در جشنواره سراسری که بهمن ماه برگزار می‌گردد ارسال خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه لرستان گفت: امسال با توجه به مشارکت ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر بخش ویژه امر به معروف و نهی از منکر به جشنواره ابوذر افزوده شده است که خبرنگاران می‌توانند تا 20 دیما تمامی آثار خود در حوزه امربه معروف و نهی از منکر را در هر قالبی از طریق سایت https://moojekhabar.ir/abozar.php به دبیرخانه ارسال نمایند.

مریدی اصل بیان داشت: نفرات برتر در حوزه امر به معروف جدای از جشنواره ابوذر انتخاب و از آنها در مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر تقدیر بعمل خواهد آمد.

وی در پایان یادآور شد: اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان لرستان بعد از اتمام مهلت ارسال آثار در بخش امر به معروف و اتمام داوری‌های آثار در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.