«غلامرضا چنگیزیان» رئیس کانون مداحان لرستان شد

آخرین اخبار

اردشیر آقایی  با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت رئیسه چهارمین دوره کانون مداحان لرستان همزمان با سراسر کشور اظهار داشت: این انتخابات با حضور مداحان شاخص استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه با برگزاری این انتخابات، «غلامرضا چنگیزیان» با اکثریت آرا به عنوان رئیس چهارمین دوره کانون مداحان لرستان انتخاب شد.

کارشناس دفتر تشکل‌های دینی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه همچنین در این انتخابات، «شهرام مصفایی» به عنوان نایب رئیس و «محمد امین فاضلی پور» به عنوان دبیر چهارمین دوره کانون مداحان لرستان انتخاب شدند.

وی گفت: اعضای چهارمین دوره کانون مداحان لرستان به مدت چهار سال انتخاب شده‌اند.

بنابر این گزارش، پیش از این نیز نشست و انتخابات مداحان شاخص لرستان در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی این استان برگزار شد و در این نشست اعضای چهارمین دوره این کانون انتخاب و معرفی شدند.

در این راستا در شهرستان خرم آباد «غلامرضا چنگیزیان»، «بهرام رضایی»، «حجت کرم الهی»، «علی فرجی» و «داوود داوودی» به عنوان اعضای اصلی و «علی دارایی» و «احد کرم الهی» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهرستان بروجرد «محمود عزیزی»، «حسین کوشکی»، «مجید رحیمی»، «غلامعباس قاسمی»، «مسعود پیرهادی» به عنوان اعضای اصلی و «محسن گیوکی» و «محمد دولتشاهی» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهرستان الیگودرز «مهدی شیخ انصاری»، «بهزاد شیخ میری»، «محمد حسن محرابی»، «مهدی کرمی»، «میلاد فرخزاد» به عنوان اعضای اصلی و «حمید گروسی» و «علی باقری» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

بیشتر بخوانید

در شهرستان ازنا «ابراهیم عسگری»، «سید محمدرضا موسوی»، «ایرج فرهادی»، «قاسم آسترکی»، «علی نیک روز» به عنوان اعضای اصلی و «عبدالله توکلی» و «روح الله بیات» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهرستان دورود «سید محمد حسینی»، «بهروز گلپایگانی»، «محسن فرامرزی»، «حمیدرضا سیف»، «محمود بوالحسنی» به عنوان اعضای اصلی و «سیف الله باریک آبی» و» سید سعید موسوی» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهرستان کوهدشت «شهرام مصفایی»، «سید علی وفایی»، «علی محمد بازوند»، «بهرنگ زنگنه»، «ابوذر امرایی» به عنوان اعضای اصلی و «جواد احمدی» و «سید محمد موسوی بخشی» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهرستان دلفان «محمد امین فاضلی پور»، «ماشاالله قبادی»، «اسماعیل رحیمی»، «محمدرضا حاتمیان»، «حجت الله محمدی مقدم» به عنوان اعضای اصلی و «محمود مرادی زاده» و «الهیار مؤمن پور» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهرستان پلدختر «میلاد احمدی»، «محمد حیدری»، «ایوب ملانی»، «فضل الله بابایی»، «علی ناظری نسب» به عنوان اعضای اصلی و «عیدی حاجی پور» و «عباس دانژه» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

در شهرستان سلسله «عبدالرسول حسنوند»، «محسن نادری»، «هوشنگ دهنویی»، «محمود امیری»، «غلامعباس پارسامهر» به عنوان اعضای اصلی و «محمد حسنوند» و «علی امیری» به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.