×

مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان:
اختتامیه جشنواره شبکه‌های اجتماعی لرستان برگزار می‌شود/برگزاری دومین شب طنز لرستان

 • آذر ۲۰, ۱۳۹۸
 • ۰
 • مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان گفت: اختتامیه نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی و دومین شب طنز لرستان روز چهارشنبه ۲۷ آذر ماه ساعت ۱۴ در سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی لرستان برگزار می‌شود.

  اختتامیه جشنواره شبکه‌های اجتماعی لرستان برگزار می‌شود/برگزاری دومین شب طنز لرستان
 • به گزارش نیساخبر؛علی سبزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی لرستان اظهار داشت: یکی از ابزارهایی که در دهه اخیر در بستر دیجیتال نقش غیرقابل تصور داشته شبکه‌های اجتماعی هستند که بسیاری از مولفه‌ها، هنجارها، باورهای فرهنگی و اجتماعی را در معرض تغییر قرار داده و منشا بسیاری از تحولات در سال‌های اخیر بوده است و همین موضوع ما را بر آن داشت که نخستین جشنواره شبکه های اجتماعی را برگزار کنیم.

  وی با اشاره به اینکه در جهان امروز همه چیز در تسخیر رسانه‌هاست و این اهمیت غیرقابل انکار است افزود: از کاربردهای شبکه‌های اجتماعی، اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار و مطالب است که سعی در جهت دهی به مخاطبان دارند، بنابراین شناخت شبکه ها و نحوه کارکرد آنها در مواجهه با مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه امری ضروری است.

  مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان بیان کرد:مهمترین اهداف ما در برگزاری این جشنواره فرهنگ‌سازی نحوه استفاده درست از این رسانه ها، معرفی کانال‌ها و صفحات مفید و مناسب در شبکه های اجتماعی مختلف، بهره‌گیری از تجربیات موفق از این ابزارها در توسعه کسب و کارها و فعالیت‌ها است.

  وی با بیان اینکه دریافت اطلاعات داوطلبان از آذرماه سال ۹۷ آغاز شده گفت: ۲۵۰ پیج اینستاگرامی، اکانت توییتری و تلگرامی و کانال های خبری ثبت نام کرده است.

  سبزی خاطر نشان کرد: پس از ثبت و داوری آثار ۱۵ فعال شبکه‌های اجتماعی انتخاب و در اختتامیه این جشنواره تجلیل می‌شود.

  سبزی در رابطه با جوایز جشنواره گفت: چندین کارت هدیه ۵ ،۳ و ۱ میلیون ریالی، چندین هارد اکسترنال، چندین فلش مموری و تبلت از جوایز ارزنده «جشنواره شبکه‌های اجتماعی» است.
  وی خاطر نشان کرد: اختتامیه نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی روز چهارشنبه ۲۷ آذر ماه ساعت ۱۴ در سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی لرستان با حضور جمع کثیری از فعالان شبکه‌های اجتماعی استان برگزار می‌شود.

  مسئول سازمان فضای مجازی سراج مرکز لرستان در ادامه به برگزاری دومین شب طنز استان لرستان همزمان با اختتامیه جشنواره شبکه‌های اجتماعی اشاره و عنوان کرد: این شب طنز با موضوع گرانی بنزین و شبکه‌های اجتماعی باعنوان “بنزین مجاز” با حضور فعالین این عرصه برگزار می‌شود.

  گفتنی است در شب طنز لرستان استند آپ کمدی، موسیقی طنز، شعر طنز و نثر طنز و برنامه‌های طنز متنوع دیگری اجرا می‌شود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *