×

اعضای بدن جوان ۲۳ ساله لرستانی اهدا شد

 • آبان ۱, ۱۳۹۶
 • ۰
 •  اعضای بدن جوان ۲۳ ساله خرم‌آبادی که دچار مرگ مغزی شده بود اهدا شد.  محمد بابایی جوان ۲۳ ساله خرم‌آبادی که براثر سکته مغزی دچار مرگ مغزی شده بود پس از اعلام مرگ مغزی توسط پزشک معالج در بیمارستان تهران اعضای بدنش اهدا شد. ایرج بابایی پدر مرحوم محمد بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم […]

  اعضای بدن جوان ۲۳ ساله لرستانی اهدا شد
 • اهدای عضو

   اعضای بدن جوان ۲۳ ساله خرم‌آبادی که دچار مرگ مغزی شده بود اهدا شد.

   محمد بابایی جوان ۲۳ ساله خرم‌آبادی که براثر سکته مغزی دچار مرگ مغزی شده بود پس از اعلام مرگ مغزی توسط پزشک معالج در بیمارستان تهران اعضای بدنش اهدا شد.

  ایرج بابایی پدر مرحوم محمد بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: پسرم ۲۳ ساله و دانشجو بود که هفته گذشته دچار سکته مغزی شد که به بیمارستان تهران اعزام و پس از چند روز بستری نهایتاً ظهر روز گذشته اعضای بدنش اهدا شد.

  وی بابیان اینکه ۷ عضو بدن پسرم ازجمله قلب، استخوان و رگ‌ها اهداشده است افزود: نظر پزشکان بر اهدا عضو بود و اجازه عضو برداری از بدن پسرم را داشتند که من نیز امضا کردم تا هر عضوی از بدنش که نیاز است و می‌تواند بیماری را نجات دهد را برداشت کنند.

  بابایی عنوان کرد: اهدای عضو و حیات بخشیدن می‌تواند زیباترین لبخندها را در پی داشته باشد و فرزند من نیز هر عضوی از بدنش که اهداشده جانی دوباره بخشیده است.

  انتهای پیام/

  منبع:تسنیم

  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *