×

افزایش نرخ بیکاری در لرستان؛ ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان راه‌اندازی شود

 • خرداد ۲۸, ۱۳۹۹
 • ۰
 • نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: به‌دلیل نرخ بالای بیکاری، تورم، عدم رونق مطلوب کسب و کار خواستار تاسیس دفتر مرکزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به عنوان یک مرکز مستقل در لرستان و شهرستان خرم‌آباد هستیم.

  افزایش نرخ بیکاری در لرستان؛ ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان راه‌اندازی شود
 • حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی امروز در دیدار با مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ضمن تقدیر و قدردانی از جهاد هم‌جانبه کادر سلامت و فعالیت‌های گروه‌های جهادی، جوانان مومن و انقلابی، نیکوکاران، سازمان‌ها، دستگاه‌های دولتی و همچنین ستاد مشارکت‌های مردمی و نهادهای تحت نظارت دفتر مقام معظم رهبری از جمله کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام راحل در بحث مقابله با کرونا اظهار داشت: خدمات ستاد اجرایی فرمان امام راحل در ایجاد اشتغال، عمران، آبادانی، مدرسه‌سازی، محرومیت‌زدایی، بهداشت و درمان را سبب رضایت خداوند و گشایش در امور اقشار آسیب‌پذیر است که خواستار ادامه اینگونه فعالیت‌ها در استان لرستان هستیم.

  وی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در استان لرستان افزود: به‌دلیل نرخ بالای بیکاری، تورم، عدم رونق مطلوب کسب و کار خواستار تاسیس دفتر مرکزی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به‌عنوان یک مرکز مستقل در استان لرستان و شهرستان خرم‌آباد هستیم.

  نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: به طور یقین ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با توانایی‌های علمی و اجرایی که در همه زمینه‌ها دارد با حضورش در استان لرستان می‌تواند از رنج خانواده‌هایی که چند جوان بیکار دارند بکاهد و با ایجاد اشتغال، توانمند سازی و کمک به رفع مشکلات کارخانه‌ها و کارگاه‌های تعطیل شده استان امید را در دل مردم لرستان زنده کنند.

  در این دیدار رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) نیز با بیان اینکه تلاش‌های نماینده ولی فقیه در لرستان را از نزدیک دنبال می‌کنم بیان کرد: در راستای پیشنهاد نماینده ولی فقیه در لرستان مرکز مستقل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در شهرستان خرم‌آباد تاسیس خواهد شد.

  مخبر گفت: جهت بررسی زمینه ایجاد کار و اشتغال در استان لرستان و همچنین  بررسی مشکلات کارخانه‌های تعطیل شده استان به زودی هیئت ویژه‌ای را به لرستان جهت مطالعه و بررسی اعزام خواهیم کرد و امیدواریم با برنامه‌های عملیاتی بتوانیم درصد بیکاری استان را کاهش دهیم.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *