×

امام‌جمعه موقت الشتر:
انتقام خون به ناحق ریخته شده پاسداران انقلاب گرفته می‌شود

 • بهمن ۲۶, ۱۳۹۷
 • ۰
 • حجت الاسلام صالحی با اشاره به اینکه آن هایی که برای ساقط کردن جمهوری اسلامی هزینه کردند و با ترور کردن تعدادی از پاسداران و با به شهادت رساندن آن ها می خواهند جلوی حرکت انقلاب را بگیرند بدانند به زودی سپاه و نیروهای مسلح ما انتقام خون به ناحق ریخته این شهدا را خواهند گرفت و جواب دندان شکن به آن ها خواهند داد؛ افزود: ما هرچه شهید بدهیم این ملت بیدارتر و هوشیارتر خواهند شد.

  انتقام خون به ناحق ریخته شده پاسداران انقلاب گرفته می‌شود
 • امام‌جمعه موقت الشتر گفت: به زودی سپاه و نیروهای مسلح ما انتقام خون به ناحق ریخته شهدای حادثه تروریستی زاهدان را خواهند گرفت و جواب دندان شکن به آن‌ها خواهند داد.
  به گزارش نیساخبر، حجت الاسلام پرویز صالحی پرویز صالحی ضمن تقدیر و تشکر از حضور باشکوه و سرافرازانه ملت شجاع و با بصیرت ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به خصوص مردم آگاه و فهیم و ولایتی شهرستان سلسله که با وجود بارش برف حماسه خلق کردند و دشمنان را شگفت زده کردند، گفت: آنهایی که دلشان با انقلاب بود از این حماسه حضور تعریف و تمجید کردند و دشمنان در مقابل این حماسه حضور حرفی برای گفتن نداشتند.

  وی تصریح کرد: تحریم‌های سخت نمی تواند ملت ما را تسلیم کند و مردم با حضور خود دشمنان نظام را ناامید کردند؛ آمریکایی ها با آن همه تبلیغات که قبل از راهپیمایی داشتند بعد از راهپیمایی سکوت اختیار کردند.

  امام جمعه موقت الشتر با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن از چند جهت اهمیت داشت، افزود: اولا جو روانی دشمنان نظام و انقلاب و در راس آن‌ها آمریکا و منافقین که می گفتند انقلاب اسلامی جشن چهل سالگی را نمی بیند را برهم زد؛ دشمنان هزینه های زیادی کردند که ایران این جشن چهل سالگی را نبیند اما ملت با حضور خود پیش بینی دشمن را خنثی کرد.

  وی تصریح کرد: با وجود مسائل و مشکلات اقتصادی زیاد که گریبان گیر ملت شده است؛ اما ملت با همه گلایه مندی که از ناکارآمدی ها دارد به میدان آمدند تا جواب رد به تحریم ها بدهند و خون شهدایی که برای انقلاب و ایران ریخته شده حفظ شود.

  امام جمعه موقت الشتر افزود: حال مسئولین باید بیدار شوند و به این ملت سرافراز خدمت کنند و برای حل مشکلات جهاد کنند.

  حجت الاسلام صالحی با اشاره به اینکه آن هایی که برای ساقط کردن جمهوری اسلامی هزینه کردند و با ترور کردن تعدادی از پاسداران و با به شهادت رساندن آن ها می خواهند جلوی حرکت انقلاب را بگیرند بدانند به زودی سپاه و نیروهای مسلح ما انتقام خون به ناحق ریخته این شهدا را خواهند گرفت و جواب دندان شکن به آن ها خواهند داد؛ افزود: ما هرچه شهید بدهیم این ملت بیدارتر و هوشیارتر خواهند شد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *