×
خبر فوری

سردار مؤیدی:
با توطئۀ پیچیده‌ تروریست‌ها مواجه‌ایم

 • فروردین ۲۴, ۱۴۰۳
 • ۱ دیدگاه
 • رئیس پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به خط‌شکنی مردم لرستان در برهه‌های حساس کشور گفت: شهادت حافظان امنیت در شرق و جنوب کشور توطئۀ پیچیده‌ای است که با رهنمودهای مقام معظم رهبری خنثی می‌شود.

  با توطئۀ پیچیده‌ تروریست‌ها مواجه‌ایم
 • سردار علی مؤیدی، ظهر امروز، در مراسم تشییع شهید نعمت‌پور گفت: امنیت اساسی‌ترین مؤلفه برای توسعه در هر منطقه است.

  او با بیان اینکه اگر امنیت مورد خدشه قرار بگیرد، دشمن سایر حوزه‌ها را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، اضافه کرد: امنیت در کشور مردمی، استوار و پایدار است.

  رئیس پلیس پیشگیری فراجا با بیان اینکه ما امروز در یک جنگ ترکبیی با هنجارشکنان و دشمنان قرار داریم، یادآور شد: نقش فرزندان لرستان در تأمین امنیت کشور اساسی است.

  مؤیدی با اشاره به خط‌شکنی مردم لرستان در برهه‌های حساس کشور متذّکر شد: شهادت حافظان امنیت در شرق و جنوب کشور توطئۀ پیچیده‌ای است که با رهنمودهای مقام معظم رهبری خنثی می‌شود.

  او بیان کرد: دشمن با تمام توان علیه کشور فعالیت می‌کند و ان‌شاءالله از این توطئه‌ها با جان‌فشانی حافظان امنیت عبور می‌کنیم.

  رئیس پلیس پیشگیری فراجا با بیان اینکه فرزندان لرستان تمام‌قد در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کنند، خاطرنشان کرد: رشادت مردم این استان در مقابله با دشمن کم‌نظیر است.

  مؤیدی با اشاره به تلاش ‌تبلیغاتی دشمن برای مقابله با کشور در میدان‌های رسانه‌‌ای گفت: دشمن با تمرکز روی اقتصاد و معیشت در تلاش است که مردم را ناامید کند.

  او با تأکید به اینکه حضور مردم در مراسم تشییع شهدا نشان‌دهندۀ ناکامی دشمن است، متذّکر شد: حضور سرداران مستشاری ما در سوریه تهدیدی برای دشمن است.

  رئیس پلیس پیشگیری فراجا توضیح داد: ما وظیفه داریم که در راستای منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم و دشمن هم‌اکنون در برابر کلام ایشان و ایستادگی ما به‌ستوه آمده‌است.

  مؤیدی با بیان اینکه ما قول می‌دهیم تا آخرین نفس از خون شهدا، امنیت و آرامش مردم و اقتدار کشور دفاع کنیم، خاطرنشان کرد: خون شهیدان به‌طور قطع پایمال نمی‌شود و سربلندی و سرافرازی کشور را رقم می‌زند.

  منبع: تسنیم

  نوشته های مشابه

  یک پاسخ به “با توطئۀ پیچیده‌ تروریست‌ها مواجه‌ایم”

  1. مدیر وب سایت گفت:

   سلام

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *