×

امام جمعه الشتر مطرح کرد:
برخورد با اخلال‌گران اقتصادی خواسته مردم است

 • مرداد ۱۹, ۱۳۹۷
 • ۰
 •  امام جمعه الشتر با اشاره به اینکه امروز دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در بین مردم است و برای ایجاد اختلاف از هر فضایی استفاده می‌کند، گفت: برخورد با اخلال‌گران اقتصادی خواسته مردم است. به گزارش نیساخبر، حجت الاسلام سید سجاد موسوی در خطبه های نماز جمعه الشتر با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت حضرت جواد الائمه(ع) […]

  برخورد با اخلال‌گران اقتصادی خواسته مردم است
 •  امام جمعه الشتر با اشاره به اینکه امروز دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در بین مردم است و برای ایجاد اختلاف از هر فضایی استفاده می‌کند، گفت: برخورد با اخلال‌گران اقتصادی خواسته مردم است.

  به گزارش نیساخبر، حجت الاسلام سید سجاد موسوی در خطبه های نماز جمعه الشتر با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت حضرت جواد الائمه(ع)  گفت: باید با بهره گیری از سیره زندگی اهل بیت(ع) سعادت دنیا و آخرت را برای خود و فرزندان و جامعه رقم بزنیم.

  وی همچنین به اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت علی (ع) و فاطمه (س) نمونه و الگویی برای بشریت هستند.

  امام جمعه الشتر خاطرنشان کرد: امروزه ازدواج مهمترین عنصر در زندگی اجتماعی است که دین اسلام تاکید فراوان بر آن دارد.

  سنت ازدواج در جامعه کمرنگ شده است

  حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه متاسفانه مهمترین سنت یعنی ازدواج امروزه در جامعه کمرنگ شده است، تصریح کرد: بالاترین سنت پیامبر (ص) را فراموش کرده ایم و سن ازدواج بالا رفته و به دنبال سبک زندگی غربی هستیم.

  وی افزود: متاسفانه ما از مسلمانی سخن می گوییم اما سبک زندگی و رفتار غربی داریم، همین امر باعث بروز مشکلات متعدد در جامعه شده است.

  امام جمعه الشتر یادآور شد: خانواده‌ها اگر ورود پیدا نکنند و سخت گیری ها و روش های غلط حوزه ازدواج را کنار نگذارند، جامعه با شرایط بدتری مواجه می شود.

  تنها عنصر مقاومت است که می تواند یک ملت را به پیروزی برساند

  حجت الاسلام موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به ۲۳ مرداد روز مقاومت اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: «مقاومت» عنصر ارزشمندی است، در مقابل زیاده خواهی تجاوزگران تنها عنصر مقاومت است که می تواند یک ملت را به پیروزی برساند.

  وی با بیان اینکه حزب الله به دنبال سرافرازی انسان بوده و برای تحقق این امر در مقابل تجاوز و زیاده خواهی های استکبار ایستادگی و مقاومت می‌کند، تصریح کرد: زمانی که مقاومت شکل گرفت به دنبال آن آزادی برای بشریت نیز شکل می گیرد؛ مقاومت اسلامی فلسطین با مقاومت خود توانست چهره پلید و غده سرطانی اسرائیل را برای همگان روشن کند.

  اینگونه نیست که اگر مقاومت کنار گذاشته شود دیگر از تحریم و سختی‌های اقتصادی خبری نیست

  امام جمعه الشتر با تاکید بر اینکه اینگونه نیست که اگر مقاومت کنار گذاشته شود دیگر از تحریم و سختی‌های اقتصادی خبری نیست، افزود: اگر به دنبال حذف عنصر مقاومت باشیم اقدام اشتباهی است.

  حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه نعمت ویژه ای که در عصر غیبت شامل حال ملت ایران شده است وجود ولایت فقیه در جامعه است، اگر همه زیر پرچم ولایت قرار بگیریم مسیر را به درستی طی می کنیم، ادامه داد: امروز دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در بین مردم است و برای ایجاد اختلاف از هر فضایی استفاده می‌کند.

  وی با بیان اینکه دشمن گاهی به اسم دین سیاه نمایی می کند، تصریح کرد: دشمن ۴۰ سال است که آرزوی تغییر نظام ایران اسلامی را در سر دارد و این آرزو را به گور خواهد برد؛ با اتحاد و مقاومت،  پیروزی از آن ملت ایران خواهد بود.

  امام جمعه الشتر خاطرنشان کرد: امروز ایران نیاز به قاطعیت قوه قضاییه دارد، باید با اخلال گران و مفسدان برخورد شود و این خواسته به حق مردم است و مورد توجه مسئولین باید باشد.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *