×

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:
برگزاری کنگره ملی ۶ هزار و ۳۰۰ شهید در لرستان

 • شهریور ۱, ۱۳۹۹
 • ۰
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در راستای برگزاری کنگره ۶ هزار و ۳۰۰ شهید این استان فراخوان طراحی این کنگره از سوی ستاد برگزاری این کنگره و با هدف ارتقای سطح کیفی برگزاری این کنگره منتشر شد.

  برگزاری کنگره ملی ۶ هزار و ۳۰۰ شهید در لرستان
 • احمدحسین فتایی روز شنبه اعلام کرد:بر اساس این فراخوان ۱۰۰ اثر راه یافته در این فراخوان در قالب یک نمایشگاه برپا خواهند شد و در معرض دید عموم قرار گرفته می‌شود این در حالی است که سه اثر برتر این فراخوان به عنوان آثار برتر مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

  وی اظهار داشت:آثار ارسالی باید مطابق با نمادهای ایثار و شهادت بوده و قابلیت استفاده در مجامع علمی و بین‌المللی را داشته باشد و توانایی، تناسب ظاهری و مفهومی خود را از دست ندهد.

  فتایی ادامه داد: بر اساس این گزارش حجم مجاز برای ارسال آثار این فراخوان ۶ مگابایت است و آخرین مهلت ارسال آثار این فراخوان ۲۰ شهریور اعلام شده است این در حالی است که نتایج این فراخوان ۳۰ شهریور اعلام می‌شود.

  وی گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به ایمیل lorestan.kongereh,۶۳۰۰@gmail.com ارسال کنند یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس خرم‌آباد، خیابان انقلاب، روبروی پادگان۰۷ ، کوچه ایثارگران، دبیرخانه ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان مراجعه نمایند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *