×
خبر فوری

بزرگترین رویداد فرهنگی قوم لر برگزار می شود

 • اسفند ۱۶, ۱۳۹۵
 • ۰
 • با عنوان جشنواره فرهنگی-دانشجویی «بلوط» دومین  رویداد فرهنگی قوم لر با عنوان جشنواره فرهنگی- دانشجویی «بلوط»،۱۶ و ۱۷اسفندماه در دانشگاه تهران برگزار می شود. به گزارش نیساخبر به نقل از سفیر افلاک جشنواره فرهنگی-دانشجویی «بلوط» با حضور چهره ها و شخصیت های برجسته ملی قوم بزرگ لر از تمامی استان های لر نشین و سایر اقوام ایران […]

  بزرگترین رویداد فرهنگی قوم لر برگزار می شود
 • با عنوان جشنواره فرهنگی-دانشجویی «بلوط»

  بزرگترین رویداد فرهنگی قوم لر برگزار می شود

  دومین  رویداد فرهنگی قوم لر با عنوان جشنواره فرهنگی- دانشجویی «بلوط»،۱۶ و ۱۷اسفندماه در دانشگاه تهران برگزار می شود.

  به گزارش نیساخبر به نقل از سفیر افلاک جشنواره فرهنگی-دانشجویی «بلوط» با حضور چهره ها و شخصیت های برجسته ملی قوم بزرگ لر از تمامی استان های لر نشین و سایر اقوام ایران در دانشگاه تهران برگزار می شود.

  در این رویداد بزرگ فرهنگی که ۱۶ و ۱۷اسفندماه از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۸ عصر ادامه دارد، نمایشگاه فرهنگی با موضوعات متنوع صنایع دستی، گلونی، کتاب، محیط زیست، شهدا و مفاخر لر، پوشش محلی، عکاسی،  غذای محلی و… برپا می شود.

  اجرای موسیقی زنده توسط  ایرج رحمانپور، کورش اسدپور و جواد طالبی از هنرمندان برجسته لرستانی از جمله بخش های متنوع مراسم است.

  همچنین ساعت ۱۵روز سه شنبه۱۷اسفندماه با حضور هنرمندان و ورزشکاران برجسته کشوری و مهمانان ویژه از چهره های علمی، سیاسی و فرهنگی از مدال آوران المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو برزیل تجلیل به عمل می آید.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *