×

بیش از ۱۱۰ نفر از کادر درمان سپاه لرستان به بیمارستان‌های درگیر کرونا اعزام می‌شوند

 • آبان ۱۴, ۱۳۹۹
 • ۰
 • رئیس شورای هماهنگی بهداشت، امداد و درمان نیروهای مسلح لرستان گفت: بیش از ۱۱۰ نفر کادر درمانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) شامل پزشک، پرستار و پزشک یار جهت خدمت در بیمارستان‌های درگیر کرونا سراسر استان اعزام می‌شوند.

  بیش از ۱۱۰ نفر از کادر درمان سپاه لرستان به بیمارستان‌های درگیر کرونا اعزام می‌شوند
 • سرهنگ مصطفی امیری  با اشاره به شیوع کرونا اظهار داشت: از همان روزهای ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور مقام معظم رهبری طی فرمانی نیروهای مسلح را موظف کردند تا با کلیه امکانات دارویی و تجهیزاتی به کمک مردم و وزارت بهداشت بشتابند.

  وی افزود: نیروهای مسلح  همواره خط مقدم دفاع از امنیت کشور هستند و علاوه بر اینکه امروز  نیز در مرزهای کشور شبانه روز حافظ امنیت مردم هستند، در عرصه مقابله با ویروس کرونا  از همان‌های روزهای ابتدای شیوع این ویروس منحوس با کلیه تجهیزات، امکانات و نیروها پای کار آمدند.

  رئیس شورای هماهنگی بهداشت، امداد و درمان نیروهای مسلح لرستان با اشاره به آغاز موج سوم کرونا عنوان کرد: متاسفانه در استان لرستان به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط برخی از مردم تعداد مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کرونا در حال افزایش است.

  وی بیان کرد: آمار روزانه فوتی‌های ناشی از کرونا در استان لرستان نشانگر این است جهت  حل بحران شیوع و گسترس کرونا تلاش و کوشش بیشتری از طرف مردم و نهادهای ذی ربط انجام شود در همین راستا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با جان دل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیروهای مسلح را موظف دانستند در مرحله سوم شیوع کرونا نیز به کمک ستاد ملی مقابله به کرونا بشتابند لبیک گفته‌اند.

  امیری گفت: در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری بیش از ۱۱۰ نفر کادر درمانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع)شامل پزشک، پرستار و پزشک یار جهت خدمت در بیمارستان‌های درگیر کرونا سراسر استان اعلام آمادگی کردند و با توجه به تشخیص دانشگاه علوم پزشکی در بیمارستان‌ها به صورت شیفتی به بیماران کرونایی خدمات ارائه می‌دهند.

  وی تصریح کرد: از مردم انتظار داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم حضور در مراسمات عزا و عروسی و اماکن پرتردد و همچنین استفاده از ماسک به عنوان مهمترین راه پیشگیری از کرونا  به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *