×
خبر فوری

بیش از ۴۳ هزار لرستانی در طرح شهید قاسم سلیمانی غربالگری شدند

 • آذر ۱۹, ۱۳۹۹
 • ۰
 • دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی تا کنون ۴۳هزار و۴۴۷ نفر توسط تیم‌های مراقبتی سطح استان غربالگری شدند.

  بیش از ۴۳ هزار لرستانی در طرح شهید قاسم سلیمانی غربالگری شدند
 •  مریم کوشکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی در استان لرستان اظهار داشت: از ابتدای شروع طرح شهید سلیمانی تا کنون ۴۳هزار و۴۴۷ نفر توسط تیم‌های مراقبتی سطح استان غربالگری شده که از این تعداد ۱۰هزار و ۹۰۸ مورد توسط تیم های پزشکی مستقر در مراکز جامع سلامت ویژه ی طرح انجام شده است.

  وی با بیان اینکه با اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی علاوه بر تعداد افراد غربالگری شده  ۳۹هزار و۸۸ نفر در معرض خطربالا شناسایی شده است عنوان کرد: تاکنون ۲۰ هزاربسته معیشتی توسط تیم‌های حمایتی سازماندهی شده از طرف سازمان بسیج نیز در بین افراد پرخطر توزیع شده است.

  دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به به تشدید برنامه‌های نظارتی در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی بیان کرد: از زمان شروع طرح تا کنون۱۳ هزار و ۲۳۰ بازرسی از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام شده است که از این تعداد ۲۶۷ مرکز متخلف به مراجع قضایی معرفی و ۱۹۰ مرکز پلمب شده‌اند، هزار و۱۵۴ مورد بازرسی به صورت مشترک با سایر دستگاه‌های اجرایی انجام شده است.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *