×

تردد یک میلیون و ۷۶۹ هزار خودرو در جاده های لرستان

 • اسفند ۲۹, ۱۴۰۲
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا ۲۹ اسفندماه، تردد یک میلیون و ۷۶۹ هزار و ۱۲۴ وسیله نقلیه در استان ثبت شده است.

  تردد یک میلیون و ۷۶۹ هزار خودرو در جاده های لرستان
 • مرتضی شیروانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی از روز گذشته به استان شاهد بارش باران در محورهای استان هستیم که با تلاش راهداران تمامی محور های مواصلاتی استان باز و تردد در آنها برقرار است.

  وی به تعداد تردد وسایل نقلیه از محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و افزود: متوسط تردد بین استانی در جاده های استان از ابتدای اجرای طرح نوروزی ( ۲۵ تا ۲۸ اسفند ماه) تردد یک میلیون و ۷۶۹ هزار و ۱۲۴ وسیله نقلیه به وسیله ۶۸ دوربین تردد شمار به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد کاهش داشته است.

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان اضافه کرد: ۲۸ اسفندماه امسال تردد ۴۸۳ هزار و ۹۶۸ خودرو در جاده‌های استان ثبت شده است.

  شیروانی بیان کرد: از ابتدای طرح نوروزی ۵۲۹ هزار و ۳۳ تردد در محورهای ورودی استان و ۴۹۳ هزار و ۵۸ تردد در محورهای خروجی استان ثبت شده است.

  وی عنوان کرد: بیشترین تردد وسایل نقلیه به ترتیب مربوط به محور خرم آباد _ سه‌راهی چالانچولان (بروجرد)، سه راهی چالانچولان _ خرم آباد بوده است.

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان لرستان با اشاره به شرایط جوی فعلی اظهار داشت: از هموطنان گرامی درخواست می شود با توجه به هشدار سطح قرمز هواشناسی، از سفر پرهیز و درصورت سفر حتما در تماس با ۱۴۱ از وضعیت راهها مطلع شوند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *