×
خبر فوری

تسهیلات ازدواج توسط بانک‌ها به کندی پرداخت می‌شود

 • خرداد ۲۳, ۱۴۰۳
 • ۰
 • فرماندار بروجرد گفت: تسهیلات ازدواج توسط بانک‌ها به کندی داده می‌شود این درصورتی است که اعتبار به آن بانک‌ها داده شده است، این موضوع بررسی و بانک‌هایی که در اعطای تسهیلات کوتاهی می‌کنند معرفی خواهند شد.

  تسهیلات ازدواج توسط بانک‌ها به کندی پرداخت می‌شود
 • مسلم مرادی صبح امروز در جلسه کار گروه اشتغال شهرستان بروجرد که در فرمانداری برگزار شد افزود: رئیس جمهور شهید قبل از شهادت، اعتبارات خوبی برای ایجاد اشتغال به لرستان اختصاص داده که باید طرح‌های اشتغالزایی برای جذب سهم اعتبارات شهرستان بروجرد ارائه شود. وی اظهار داشت: سند اشتغال شهرستان باید عملیاتی شود، سهم همه دستگاه‌ها مشخص شده است، اعتبار در برنامه امسال هست و باید کارهای اشتغال زایی اعلام شود. و با اشاره به اینکه در شهرستان بروجرد باید ۲۱۰۰ شغل در ۶ ماهه اول سال ایجاد شود، بیان کرد: ایجاد شغل و نظارت و بر اخذ تسهیلات وظیفه مدیران دستگاه‌ها است، برخی دستگاهها برای جذب اعتبارات تلاشی ندارند و شهرستان‌های دیگر اعتبارات را می‌برند. فرماندار بروجرد گفت: برخی بانک‌ها بیشتر از سقف تعهدات تسهیلات دادند ولی برخی از بانک‌ها تسهیلات را نمی‌دهند، تسهیلات ازدواج توسط بانک‌ها به کندی داده می‌شود این درصورتی است که اعتبار به آن بانک‌ها داده شده است، این موضوع بررسی و بانک‌هایی که در اعطای تسهیلات کوتاهی می‌کنند معرفی خواهند شد. مرادی افزود: در حوزه کشاورزی و فرهنگ و هنر و میراث فرهنگی و گردشگری ظرفیت‌های خوبی برای اشتغالزایی وجود دارد، تنها شهرستانی که ظرفیت و تسهیلات بوم گردی را جذب نکرده بروجرد است از نخبگان و دانشگاهیان برای طرح‌های اشتغال استفاده کنیم. وی با اشاره به اینکه طرح‌های ارائه شده برای اشتغال بررسی شود اظهار داشت: میراث فرهنگی و گردشگری برای واگذاری خانه‌های تاریخی طرح و برنامه ارائه بدهند، با ساز و کار سختی که میراث‌فرهنگی برای واگذاری خانه‌های تاریخی ارائه داده کسی به این موضوع ورود نمی‌کند.
  فرماندار بروجرد گفت: از فرصتی که شهید رئیسی به استان لرستان  داده استفاده کنیم، اعتبار تخصیص داده شده است باید اشتغال ایجاد کنیم، در حوزه‌های مختلف شغل ایجاد کنیم و بیکاری را کاهش دهیم، برای ایجاد اشتغال طرح‌های عملیاتی نیاز داریم. مرادی افزود: کاهش بیکاری، چشم انداز سند اشتغال شهرستان بروجرد است، هر دستگاهی تا ظرف ۱۰ روز آینده یک سند اشتغال واقعی ارائه دهد.
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *