×
خبر فوری

تشکیل گروه‌های جهادی همیار محیط‌زیست در لرستان

 • آذر ۲۵, ۱۳۹۹
 • ۰
 • ظهر امروز تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان بسیج سازندگی سپاه لرستان و اداره کل محیط زیست استان لرستان به امضاء مسؤولین دو دستگاه رسید که سازمان بسیج سازندگی متعهد شد تا در سطح نواحی نسبت به تشکیل گروه‌های جهادی همیار محیط زیست اقدام نماید.

  تشکیل گروه‌های جهادی همیار محیط‌زیست در لرستان
 • در این تفاهم نامه موضوع همکاری دو دستگاه در استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی به منظور حفاظت از محیط زیست به عنوان یک وظیفه ملی و فرا جناحی و تکلیف دینی مورد تاکید قرار گرفته شد و اداره کل محیط زیست استان موظف به آموزش و تجهیز گروه‌های جهادی محیط زیست گردید .

  سازمان بسیج سازندگی متعهد شدند تا در سطح نواحی نسبت به تشکیل گروه‌های جهادی همیار محیط زیست اقدام نماید.

  همچنین جلسه سپاه استان به منظور بهره‌گیری بیشتر از فرصت ایجاد شده در تفاهم نامه مشترک با آموزشگاه‌های آزاد سازمان فنی و حرفه‌ای با حضور سازمان بسیج دانش آموزی و مرکز فرهنگی خانواده و معاونت وابستگان سپاه استان برگزار گردید و مفاد تفاهم‌نامه برای حاضرین در جلسه بیان گردید.

  در این جلسه با توجه به سال جهش تولید و لزوم آموزش برای کارکنان و خانواده‌هایشان، طبق تفاهم نامه ستاد کل نیروهای مسلح کلیه آموزشگاه‌های آزاد سازمان فنی و حرفه‌ای برای آموزش دانش آموزان و دانشجویان و کارکنان وظیفه و شاغل سپاه(کلیه عضویت‌ها) و تکفل کلیه عضویت‌ها تخفیف چهل درصدی در نظر گرفته شده است و شصت درصد مابقی در اقساط ده ماهه پرداخت می‌گردد و این موضوع برای بازنشستگان و تکفل آنان بصورت رایگان انجام خواهد شد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *