×
خبر فوری

تعیین ۱۶۳۷ شعبۀ اخذ رأی برای انتخابات در لرستان

 • خرداد ۲۲, ۱۴۰۳
 • ۰
 • معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان از پیش‌بینی هزار و ۶۳۷ شعبه برای اخذ رأی انتخابات ریاست‌جمهوری در این استان خبر داد.

  تعیین ۱۶۳۷ شعبۀ اخذ رأی برای انتخابات در لرستان
 • احسان یاوری، ظهر امروز،  در نشست شورای اطلاع‌رسانی لرستان در سالن جلسات استانداری گفت: ستاد انتخابات این استان تشکیل شده‌است و فرمانداران نیز در شهرستان‌ها ستادهای انتخابات را تشکیل داده‌ند.

  وی اضافه کرد: بالای ۹۰ درصد اعضای هیئت‌های اجرایی لرستان همان اعضای هیئت‌های اجرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند که مورد تأیید قرار گرفته‌اند.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان عنوان کرد: دستگاه‌های احراز هویت برای به‌روزرسانی به تهران ارسال شده‌است و در سطح حوزه‌های انتخابیه توزیع می‌شود.

  یاوری با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات از امروز بیان کرد: ستادهای تبلیغاتی در استان‌ها و شهرستان‌ها زمانی به رسمیت شناخته می‌شوند که نماینده‌های خود را معرفی کنند که تاکنون این معرفی رسمی انجام نشده‌است.

  وی خاطرنشان کرد: نماینده‌های برگزاری انتخابات در لرستان به استانداری دعوت می‌شوند و محل‌های ستاد انتخاباتی در شهرستان‌ها با هماهنگی فرمانداران مشخص خواهد شد.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان تأکید کرد: آموزش برخط فرمانداران و بخشداران دوباره در دستورکار قرار گرفته‌است و در قالب گروه‌بندی توسط مسئولان وزارت کشور در حال انجام است.

  یاوری اذعان کرد: طبق تصمیم هیئت نظارت برای انتخابات ریاست‌جمهوری دو مدرک شناسنامه و کارت ملی معتبر است، امّا برای ایرانیان مقیم خارج گذرنامه نیز معتبر است.

  وی ادامه داد: شرایط و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشکوه در لرستان فراهم است و امیدواریم با تقیّد به قانون و رعایت چارچوب‌ها انتخاباتی سالم، پرشور و رقابتی در این استان برگزار شود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *