×
خبر فوری

تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی لرستان

 • فروردین ۱۷, ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش لرستان از تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی از ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری به مدت یک هفته خبر داد. به گزارش نیساخبر، رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش لرستان از تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی از ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری به مدت یک هفته خبر داد. مجتبی باقری مطلق […]

  تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی لرستان
 • تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی لرستان

  رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش لرستان از تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی از ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری به مدت یک هفته خبر داد.

  به گزارش نیساخبر، رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش لرستان از تمدید مهلت ثبت‌نام مدارس نمونه دولتی از ۱۹ فروردین‌ماه سال جاری به مدت یک هفته خبر داد.
  مجتبی باقری مطلق گفت: سامانه پرداخت الکترونیکی وجه ثبت‌نام مدارس استعدادهای درخشان از روز چهارشنبه مورخ ۱۶ فروردین ۹۶ تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۳۱ فروردین ۹۶ فعال می‌باشد.
  وی افزود: متقاضیان شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت‌نام در اسرع وقت اقدام کنند.
  باقری مطلق در ادامه از فعال شدن امکان پرداخت الکترونیکی وجه ثبت‌نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان خبر داد و گفت: سامانه پرداخت الکترونیکی وجه ثبت‌نام از روز چهارشنبه مورخ ۱۶ فروردین ۹۶ تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۳۱ فروردین ۹۶ فعال می‌باشد.
  باقری ادامه داد: داوطلبان پس از ورود به سامانه ثبت‌نام و با انتخاب کلید پرداخت، می‌توانند نسبت به واریز وجه و نهایی سازی ثبت‌نام خود، اقدام نمایند.
   وی در ادامه تاکید کرد: در بازه زمانی اعلام شده، سامانه فقط جهت واریز وجه فعال می‌باشد و ویرایش اطلّاعات ثبت شده از جمله تغییر اولویت و… امکان‌پذیر نمی‌باشد.
   باقری مطلق در پایان سخنان خود افزود: عدم مراجعه به سامانه در بازه زمانی اعلامی جهت واریز وجه، به منزله انصراف از ثبت‌نام بوده و کارت ورود به جلسه برای این دسته از داوطلبان، صادر نخواهد شد.
   انتهای پیام/

  منبع:لرستان خبر

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *