×
خبر فوری

توهین مجری هتاک وهابی_سعودی به علیرضا بیرانوند+ عکس

 • تیر ۱۰, ۱۳۹۷
 • ۰
 • مجری هتاک شبکه سعودی-وهابی که بارها و بارها دشمنی خود را با مردم ایران ثابت کرده است؛ ضمن توهین به این ورزشکار خوب کشورمان، اعتقادات پاک وی و میلیون ها ایرانی را به سخره گرفته است. به گزارش نیساخبر، عزاداری برای حضرت سیدالشهدا علیه السلام در بین ایرانیان یک امر پسندیده و مورد قبول است، […]

  توهین مجری هتاک وهابی_سعودی به علیرضا بیرانوند+ عکس
 • مجری هتاک شبکه سعودی-وهابی که بارها و بارها دشمنی خود را با مردم ایران ثابت کرده است؛ ضمن توهین به این ورزشکار خوب کشورمان، اعتقادات پاک وی و میلیون ها ایرانی را به سخره گرفته است.
  بیرانوند توهین مجری هتاک وهابی_سعودی به علیرضا بیرانوند+ عکس

  به گزارش نیساخبر، عزاداری برای حضرت سیدالشهدا علیه السلام در بین ایرانیان یک امر پسندیده و مورد قبول است، و شرکت در مراسمات عزاداری ایشان در ماه محرم نیز تنها مخصوص شیعیان نیست بلکه حتی اهل تسنن، مسیحیان و زرتشتیان و … نیز در آن شرکت می کنند.

  مراسمی که شرکت کنندگان آن فارق از هر زبان، فرهنگ، جایگاه اجتماعی یا اقتصادی  و … که دارند، همه و همه برای مظلومیت حضرت اباعبدالله علیه السلام اشک می ریزند و البته به طرق مختلف تأثر و تألم خود از جنایاتی که علیه ایشان و خانواده شان صورت گرفته را محکوم می کنند.

   

  در این میان اما هستند کسانی که چشم دیدن وحدت و یک صدایی ایرانیان در چنین مراسمات و یا هر اتفاق دیگری را ندارند، مجری هتاک شبکه سعودی-وهابی که بارها و بارها دشمنی خود را با مردم ایران ثابت کرده است؛ هم زمان با ناکامی و نتایج ضعیف سعودی ها در جام جهانی در مقابل نمایش قابل قبول تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در مقابل قدرت های جهانی و علی الخصوص نمایش تحسین برانگیز علیرضا بیرانوند، که موجب شادی و شعف و اتحاد و هم دلی مردم ایران نیز شده بود؛ اقدام به انتشار عکس این دروازه بان شایسته در حال عزاداری برای حضرت سید الشهدا علیه السلام در میان مردم کرده است و ضمن توهین به این ورزشکار خوب کشورمان، اعتقادات پاک وی و میلیون ها ایرانی را به سخره گرفته است.

   

  مجری هتاک سعودی-وهابی در حالی به این بازیکن ارزشمند تیم ملی کشورمان و باشگاه پرطرفدار پرسپولیس توهین کرده است؛ که علیرضا بیرانوند در همین چند روز اخیر با واکنش فوق العاده خود در مقابل پنالتی بهترین بازیکن جهان موجبات خشنودی و شعف میلیون ها ایرانی و ایران دوست در سراسر دنیا را به وجود آورده بود. و همچنین زندگی پر و فراز و نشیب این بازیکن فوتبال در گذشته سبب شده بود تا رسانه های خارجی نیز به بررسی زندگی وی بپردازند، لذا معاندین سعودی از ترس اینکه مبادا زندگی این جوان مومن، با تعصب و با غیرت ایرانی الگوی جوانان مظلوم و محروم دنیا قرار بگیرد در پی تخریب او برآمده اند.

   

  توهین مجری شبکه سعودی-وهابی به بیرانوند

  منبع:جام نیوز

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

    

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *