×
خبر فوری

جزئیات شهادت مامور نیروی انتظامی در شهرستان دلفان+ عکس

 • خرداد ۱۶, ۱۳۹۷
 • ۰
 • در پی تعقیب و گریز چند سارق در منطقه میبربگ  دلفان، خودرو سارقان و خودرو پاسگاه انتظامی فرهادآباد از روی پل  “مالمومه” سقوط کرده و در این حادثه “شکری‌زاده” از افسران ناجا به شهادت ‌می‌رسد. به گزارش نیساخبر“بامداد روز یکشنبه در پی تعقیب و گریز چند سارق در منطقه میبربگ دلفان ، خودرو سارقان و […]

  جزئیات شهادت مامور نیروی انتظامی در شهرستان دلفان+ عکس
 • جزئیات شهادت مامور نیروی انتظامی در شهرستان دلفان+ عکس

  در پی تعقیب و گریز چند سارق در منطقه میبربگ  دلفان، خودرو سارقان و خودرو پاسگاه انتظامی فرهادآباد از روی پل  “مالمومه” سقوط کرده و در این حادثه “شکری‌زاده” از افسران ناجا به شهادت ‌می‌رسد.

  به گزارش نیساخبر“بامداد روز یکشنبه در پی تعقیب و گریز چند سارق در منطقه میبربگ دلفان ، خودرو سارقان و خودرو پاسگاه انتظامی فرهادآباد از روی پل  “مالمومه” سقوط کرده و در این حادثه “شکری‌زاده” از  نیروهای ناجا به شهادت ‌می‌رسد.

  شهید روح الله شکر زاده

   

  در این عملیات تعقیب و گریز، خودرو پژو سارقین و گشت پلیس واژگون شده که متاسفانه در این حادثه، گروهبان یکم روح الله شکر زاده سر اکیپ گشت انتظامی به صورت شهادت گونه‌ای جان خود را از دست می‌دهد و دو نفر از همراهان ایشان که ۲ سرباز وظیفه بودند مجروح می‌شوند.

   

  محل واژگونی خودرو سارقین و نیروی انتظامی

   

  در این ماجرا سارقین با رهاکردن خودرو خود پا به فرار گذاشته‌اند.

  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان صبح امروز از شناسایی سارقین فراری خبر داد و گفت:  تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد و به محض دستگیری این افراد به اطلاع عموم خواهد رسید.

   

  انتهای پیام/

  منبع:سفیرافلاک

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *