×
خبر فوری

جشنواره سراسری “هوره” در لرستان برگزار می‌شود

 • تیر ۲۳, ۱۳۹۷
 • ۰
 • رئیس کانون هنرهای سنتی لرستان گفت: جشنواره سراسری “هوره خوانی” شهریورماه امسال در لرستان برگزار می‌شود. به گزارش نیساخبر“بهزاد پاکدل  اظهار داشت: جشنواره سراسری هوره خوانی شهریورماه امسال با همکاری کانون هنرهای سنتی شعبه سلسله برگزار می‌شود. وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ارائه و اشاعه هنر کهن هوره خوانی و شناسایی هنرمندان برجسته […]

  جشنواره سراسری “هوره” در لرستان برگزار می‌شود
 • رئیس کانون هنرهای سنتی لرستان گفت: جشنواره سراسری “هوره خوانی” شهریورماه امسال در لرستان برگزار می‌شود.

  جشنواره سراسری "هوره" در لرستان برگزار می‌شود

  به گزارش نیساخبر“بهزاد پاکدل  اظهار داشت: جشنواره سراسری هوره خوانی شهریورماه امسال با همکاری کانون هنرهای سنتی شعبه سلسله برگزار می‌شود.

  وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ارائه و اشاعه هنر کهن هوره خوانی و شناسایی هنرمندان برجسته و مستعد در این هنر و همچنین معرفی این هنر به نسل جوان است و در دو بخش هوره خوانی، مقاله‌نویسی و مصاحبه مکتوب برگزار می‌شود.

  رئیس کانون هنرهای سنتی لرستان عنوان کرد: متقاضیان شرکت در این جشنواره باید اجرای یک یا چند شیوه هوره خوانی با ذکر نام آن شیوه باکیفیت مناسب تصویربرداری کنند و آن را در قالب یک قطعه سی دی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

  وی بیان کرد: در بخش مقالات علمی و مصاحبه‌ها تعیین پیشینه هوره و شیوه‌های متفاوت اجرایی آن برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان باید آثار خود را تا دهم مردادماه ارسال کنند.

  پاکدل با اشاره به اینکه این جشنواره اوایل شهریورماه برگزار می‌شود گفت: متقاضیان می‌توانند به آدرس الکترونیکی جشنواره به نشانی Canoonsonatialashtar@gmail.com مراجعه کرده و یا با شماره ۰۶۶۳۲۵۲۰۲۰۰ تماس بگیرند.

  انتهای پیام/

  منبع : تسنیم

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *