×

حقوق معوق نیروهای شهرداری الشتر پرداخت شد

 • اردیبهشت ۳, ۱۳۹۹
 • ۰
 • شهردار الشتر گفت: ۱۲ ماه حقوق معوقه کارگران و کارمندان شهرداری این شهر پرداخت شد.

  حقوق معوق نیروهای شهرداری الشتر پرداخت شد
 • علی یوسفوند اظهار داشت: برخی کارگران ۱۸ ماه  و برخی کارمندان رسمی ۱۴ ماه حقوق معوقه داشتند که از ۶ ماه گذشته تاکنون ۱۲ ماه از حقوق های معوقه آنان پرداخت شده است.

  وی ضمن تقدیراز صبر و شکیبایی کارکنان این نهاد گفت:پرداخت حقوق پرسنل شهرداری از مهمترین اولویت‌های کاری شورای اسلامی شهر و شهرداری الشتر بوده و نهایت تلاش مجموعه مدیریت شهری بر پرداخت حقوق و معوقه آنها در اولین بازه زمانی است.

  وی با اشاره به پاکسازی سایت دفع زباله خرگوشناب افزود: سایت دفع زباله شهر الشتر به دلیل قرارگیری چاه های تامین آب شرب شهرستان در این منطقه می تواند به لحاظ زیست محیطی در درازمدت مشکلاتی برای اهالی ایجاد نماید و با توجه به رایزنی های صورت گرفته با محیط زیست، تاکنون نتوانسته ایم سایت دفع زباله دیگری را که از لحاظ زیست محیطی مورد تایید باشد، انتخاب کنیم.

  یوسفوند افزود: در این راستا، به منظور جلوگیری از ایجاد مشکلات بهداشتی برای منطقه، شهروندان و حیوانات وحشی، منطقه خرگوشناب پاکسازی و تمامی زباله های آن با حفر کانال و ریختن خاک بر روی آنها به صورت بهداشتی دفن شدند.

  وی همچنین از تشکیل پرونده قضایی برای ۲ نفر از اهالی شهرستان که اقدام به خشک کردن پنج اصله درخت چنار قدیمی موجود در  انتهای خیابان امام(ره) با استفاده از چسب رنگ و بستن دور آنها با پلاستیک کرده بودند، خبر داد و گفت: این ۲ متخلف بلافاصله با تشکیل پرونده قضایی به دادگستری معرفی شدند و از خشک شدن این درخت های قدیمی که ریه شهر و نماد قدمت شهر الشتر هستند جلوگیری شد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *