×

درخشش هنرمند الشتری در بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کشور

 • دی ۲۷, ۱۳۹۶
 • ۰
 • مسلم صالحی هنرمند توانای الشتری در کورس هشت هنرمند از چهار قاره‌ جهان در بخش بین‌الملل جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری رقابت خواهد کرد.   بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان در تاریخ ۲ الی ۵ بهمن در حالی برگزار میگردد که هنرمندمتعهد الشتری با قصه گویی های خود در مراحل […]

  درخشش هنرمند الشتری در بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کشور
 • مسلم صالحی هنرمند توانای الشتری در کورس هشت هنرمند از چهار قاره‌ جهان در بخش بین‌الملل جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری رقابت خواهد کرد.

   

  بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان در تاریخ ۲ الی ۵ بهمن در حالی برگزار میگردد که هنرمندمتعهد الشتری با قصه گویی های خود در مراحل اولیه این جشنواره خیز بلندی برای سکوی اول این جشنواره برداشته است.

  به گزارش نیساخبر” با انتشار فراخوان انگلیسی و عربی جشنواره قصه‌گویی که در اختیار شبکه‌های قصه‌گویی بین‌الملل قرار گرفت ۸۰ هنرمند آمادگی خود را برای حضور در این جشنواره اعلام کردند.

   

  در این میان در دور نخست، تنها ۳۰ اثر نظر هیات انتخاب را به خود جلب کرد و در پایان با بررسی قصه‌ها، شیوه پرداخت هنرمندان، بررسی بهره‌مندی آثار از فنون قصه‌گویی، به کارگیری لحن و کلام درست در اجرا، تسلط قصه‌گویان در اجرا و تعامل این هنرمندان با مخاطب هشت قصه‌گو امکان حضور در رقابت‌ها را یافتند.

   

  هشت میهمان خارجی در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

  بدین ترتیب بیاتریس مونترو از اسپانیا، باربارا آمارال از برزیل، بانو رضایی از افغانستان، فاطمه فرحت از لبنان، جان تیتی نامی از کنیا، نور آذر اسحاق از مالزی، ریتوپارنا قوش از هند و بیزا آکیوز از ترکیه مسلم صالحی از ایران و وحید خواجوی از ایران در روز‌های ۲ تا ۵ بهمن قصه‌های خود را برای مخاطبان روایت خواهند کرد.

  قصه‌گوی اسپانیایی پیش‌تر نیز در جشنواره حضور داشته و اثری از او با عنوان «راز‌های قصه‌گویی» در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسیده است.

  گفتنی است بخش بین‌الملل جشنواره قصه‌گویی همچنین از افغانستان، آرژانتین، اسپانیا، ایتالیا، ایرلند، برزیل، پرتغال، ترکیه، کلمبیا، انگلیس، آلمان، اوگاندا، شیلی، ایالات متحده آمریکا، لبنان، کاستاریکا، فرانسه، الجزایر، کنیا، لهستان، اسکاتلند، مالزی و هند به عنوان کشور‌های ۳۰ متقاضی شرکت در این رویداد نام برده است.

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *