×

درگیری متخلفان محیط زیست با محیط بان لرستانی؛ زخمی شدن محیط بان و دستگیری متخلفان+تصویر

 • فروردین ۳۰, ۱۳۹۷
 • ۰
 • مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد گفت: محیط‌بان لرستانی در درگیری با ۳ متخلف زیست محیطی که اقدام به قطع درختان منطقه حفاظت شده سفید کوه کرده بودند، مصدوم شد. به گزارش نیساخبر“علیرضا رحیمی  از مصدومیت یک محیط بان لرستانی در حین ماموریت توسط متخلفان محیط زیستی خبر داد و گفت: محمد موحدی‌کیا محیط‌بان […]

  درگیری متخلفان محیط زیست با محیط بان لرستانی؛ زخمی شدن محیط بان و دستگیری متخلفان+تصویر
 • مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم‌آباد گفت: محیط‌بان لرستانی در درگیری با ۳ متخلف زیست محیطی که اقدام به قطع درختان منطقه حفاظت شده سفید کوه کرده بودند، مصدوم شد.

  خرم‌آباد|درگیری متخلفان محیط زیست با محیط بان لرستانی؛ زخمی شدن محیط بان و دستگیری متخلفان+تصویر

  به گزارش نیساخبر“علیرضا رحیمی  از مصدومیت یک محیط بان لرستانی در حین ماموریت توسط متخلفان محیط زیستی خبر داد و گفت: محمد موحدی‌کیا محیط‌بان منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه روز گذشته در حین ماموریت مشاهده می‌کند که سه نفر مشغول قطع درختان بلوط هستند و هنگامی که نزد این افراد می‌رود و به آنها تذکر می‌دهد او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

  وی افزود: این محیط بان تبر را از این متخلفان می‌گیرد و آنها را می‌خواهد به سمت پاسگاه هدایت کند تا صورت جلسه انجام شود اما آنها  می‌خواهند تبر را پس بگیرند و سپس شروع به کتک زدن این محیط بان می‌کنند.

  مسئول منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم‌آباد عنوان کرد: پس از تماس این محیط بان به پلیس و با حضور محیط بان‌های دیگری که از راه می‌رسند، متهمان دستگیر و صورت جلسه انجام می‌گیرد.

  وی با اشاره به اینکه دو نفر از این متخلفان پدر و پسر هستند، بیان کرد: تبر و چاقوی این سه متخلف ضبط شده و هم اکنون به دستور قاضی در بازداشت به سر می‌برند.

  رحیمی با بیان اینکه محمد موحدی‌کیا از ناحیه دست چپ، صورت، و سینه آسیب دیده است، عنوان کرد: این محیط‌بان هم اکنون در بیمارستان بستری  و تحت مراقبت است.

  انتهای پیام/

  منبع:تسنیم

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *