×
خبر فوری

فعال رسانه ای و فعال فرهنگی دختران جوان و نوجوان:
در دولت اقای روحانی ما در تمام زمینه ها پس رفت جدی داشتیم/معتقدم کشوری که زنان و دخترانش رشد بکنند بهترین کشور می شود

 • تیر ۱۶, ۱۴۰۰
 • ۰
 • اسما سرایی گفت: چهره و شخصیت روحانی اصلا فرهنگی نبود و فقط ایشون خودشون رو حقوق دادن می دانستند حضرت اقا خیلی خیلی تاکید داشتند که نقشه مهندسی فرهنگی کشور در دستور کار قرار بگیرد که این دولت هیچ اهمیتی نداد.

  در دولت اقای روحانی ما در تمام زمینه ها پس رفت جدی داشتیم/معتقدم کشوری که زنان و دخترانش رشد بکنند بهترین کشور می شود
 •  اسما سرایی فعال رسانه ای و فعال فرهنگی دختران جوان و نوجوان در موضوع دولت یازدهم و دوازدهم گفت: در دولت اقای روحانی ما در تمام زمینه ها پس رفت جدی داشتیم که احساس می کنم این پس رفت در حوزه فرهنگ و مسائل فرهنگی به جدیدت دیده شد در کشور ما فرهنگ و هنر باید در اهداف متعالی اسلام  قرار بگیرد پس این موضوع باید در رسانه ما اعم از: صدا و سیما-رادیو-ساخت فیلم و در کتوب که متشر می شوند باید کاملا مشخص بشود که یکی از اولویت های فرهنگی ما شهدا هستند.
  ولی ادامه داد: خیلی مواقع ما مقابله آقای روحانی و کابینه اش در برابر فرهنگی اسلامی دیدیم به نظر بنده دولت جدید در هر حوزه ای مخصوصا در حوزه اقتصاد و فرهنگ باید از زیر صفر شروع کند و دولت جنابت روحانی به شدت نابود کرد این مملکت رو مخصوصا در حوزه بانوان و اصالت ایرانی – اسلامی که اصلا اهمیتی براشون نداشت و راحت جلوی این موضوعات می ایستاد.
  سرایی گفت: این ناگفته نماند که چهره و شخصیت روحانی اصلا فرهنگی نبود و فقط ایشون خودشون رو حقوق دادن می دانستند حضرت اقا خیلی خیلی تاکید داشتند که نقشه مهندسی فرهنگی کشور در دستور کار قرار بگیرد که این دولت هیچ اهمیتی نداد.
  سرایی در خصوص حوزه بانوان ادامه داد: در موضوع بحث جوانان مخصوصا بانوان در دولت یازدهم و دوازدهم من حس می کنم با چرب زبانی فقط خواستند بانوان و جوانان را در جریان انتخابات بی اندازند و فقط وعده دروغ دادند ایشان وعده دادند به زنان اهمیت بسیار داده می شود ولی هیچ اهمیتی داده نشد و برایم جالب بود که در کابینه ایشون هیچ زنی حضور نداشت ! مگر قرار نبود زن ها به جایگاه بالایی که دارند برسند در دولت یازدهم و دوازدهم پس چی شد؟ اگر هم بانویی در کابینه جناب روحانی بود انقدر ضعیف و بد عمل کردند که حرف برای گفتن زیاد دارند! افرادی مثل خانم ملاوردی که واقعا اشتباه انتخاب شدند چون ما در مملکت بانوان نخبه  و حرفه ای داریم که میشد ازشون استفاده کرد ولی استفاده نشد و امثال خانم ملاوردی آمدند و کلی وعده دروغ دادند اعم از: حذف لایحه  ۲۶ قانون و…. که هیچ نتیجه ای نداشت یا لایحه ای که گفتند خشونت علیه زنان دارن که اخر دولت آمده اند و گفتند نتیجه این لایحه گم شده!
  اسما سرایی که خودش از عوامل اصلی ستاد حمایتی ایت الله رئیسی بود افزود: باید به اقای رئیسی بگم در همه موضاعات مخصوصا اقتصاد باید از زیر صفر شروع شروع کنند و درست کنند در این فرصت خیلی کم باید ویران کرده های جناب روحانی درست کنند و تخصصی رو ی موضوع فرهنگ کار کنند مخصوصا فرهنگ و معیشت بانوان چون معتقدم کشوری که زنان و دخترانش رشد بکنند بهترین کشور می‌شود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *