×
خبر فوری

دنیای مجازی شکارچی متخلف را لو داد

 • خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا ازدستگیری شکارچی متخلف در این شهرستان از طریق شبکه‎های مجازی خبر داد.   به گزارش نیساخبر، منصور درویشی اظهار کرد: روز گذشته مأموران یگان حفاظت این اداره با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در پی انتشار تصاویر شکار در شبکه‎های مجازی متخلف مربوطه را شناسایی و دستگیر کردند. […]

  دنیای مجازی شکارچی متخلف را لو داد
 • دنیای مجازی شکارچی متخلف را لو دادرئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا ازدستگیری شکارچی متخلف در این شهرستان از طریق شبکه‎های مجازی خبر داد.

   

  به گزارش نیساخبر، منصور درویشی اظهار کرد: روز گذشته مأموران یگان حفاظت این اداره با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در پی انتشار تصاویر شکار در شبکه‎های مجازی متخلف مربوطه را شناسایی و دستگیر کردند.

  وی اضافه کرد: این متخلف با تشکیل تیم پیگیری موضوعات شکار و صید در فضای مجازی اقدام به شکار و خرید و فروش آنها می‎کرد.

  درویشی ادامه داد: وی پس از اخذ مجوزهای قانونی از سوی مقامات قضایی در شهرستان ازنا دستگیر و ۱۸ قطعه کبک، یک سر خرگوش و یک قلاده شغال از اوکشف و ضبط شد.

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا افزود: همچنین در بازرسی‎های به عمل آمده توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان از منزل فرد شناسایی شده سه قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی و پنج عدد فشنگ ساچمه زنی کالیبر ۱۲ کشف و ضبط شد.

  وی خاطرنشان کرد: یگان حفاظت محیط زیست این اداره پس از جمع‎آوری مدارک و مستندات و تشکیل پرونده، موضوع را برای رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داد.

  درویشی گفت: اداره حفاظت محیط زیست ازنا در صیانت محیط زیست از هیچ کوششی فروگذار نیست و در این رابطه با افراد متخلف به شدت برخورد می‎کند.

  انتهای پیام

  منبع: لرستان خبر


  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *