×
خبر فوری

گزارشی از لشکرکشی ضدانقلاب علیه بازیکن پرسپولیس؛
دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به “مهدی ترابی”/ پروپاگاندای رسانه ای برای ارعاب هنرمندان و ورزشکاران انقلابی

 • آبان ۱, ۱۳۹۸
 • ۰
 • حتی ضدانقلاب برای این بازیکن فوتبال به طور کاملا دیکتاتورمآبانه ای حق اظهار نظر هم قائل نیست. در این میان حمله به ترابی تنها چاشنی کار ضدانقلاب نشده است و داریوش ارجمند بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون ایران که این روزها در نقش «حشمت فردوس» در سریال ستایش خوش درخشیده است و بسیاری به سبب بازی وی در این سریال بیننده آن شده اند، حمله ور شده اند.

  دیکتاتوری ضدانقلاب با حمله به “مهدی ترابی”/ پروپاگاندای رسانه ای برای ارعاب هنرمندان و ورزشکاران انقلابی
 • ضدانقلابیون در شبکه های اجتماعی با پروپاگاندا به هنرمندان ارزشی حمله می کنند و تا فضای اختناق و خودمحوری ایجاد کنند.

  به گزارش نیساخبر“در بازی جدید پرسپولیس بازیکن گلزن این تیم در خوشحالی خود پیامی را روی پیراهنش نشان داد که فضای مجازی را لرزاند.

  «مهدی ترابی» نشان داد دغدغه ای در خصوص پیشرفت کشور دارد. وی روی پیراهنی که زیر پیراهن اصلی تیم خود پوشیده بود پیام « تنها راه نجات کشور، اطاعت از رهبری» را درج کرده بود و در شادی پس از گل خود آنرا نشان داد.
  اما بعد از اینکه ترابی این پیام را عمومی کرد سیاهی لشکر ضدانقلاب در شبکه های اجتماعی اقدام به هتاکی علیه وی کردند و یکی از استدلال‌هایشان این بود که وی نباید در امور سیاسی ورود کند.
  مهدی ترابی چرا در تیررس هجمه ضدانقلاب قرار گرفت؟
  از همین رو هجمه به ترابی شروع شد. ترابی خود در مقابل این هجمه های عناصر ضدانقلاب به شادی پس از گلش گفت: «وقتی افراد معلوم‌الحال و خارج‌نشین از شادی گل من ناراحت میشوند، این مسئله نشان میدهد حتما کار من درست بوده‌ست. باز از کشورو نظام اسلامی حمایت میکنم.»
  ترابی پیشتر نیز در شادی پس از گل خود پیام های ارزشی و اخلاقی دیگری را به نمایش گذاشته بود.
  به نظر می رسد که این افراد از شادی پس از گل ترابی احساس خطر کردند که اینچنین به وی حمله ور شده و علیه او هتاکی می کنند.  درحالی که هر بار یکی از فوتبالیست ها و سلبریتی‌ها اقداماتی در راستای منافع ضدانقلاب انجام  دادند هر چند که این موارد سیاسی بود، عناصر ضدانقلاب آنها را تشویق به ادامه این موارد می کرد.
  این درحالی است که همین عناصر وقتی که «عادل فردوسی پور» با «محمد جواد ظریف» خارج از قاعده فوتبالی برنامه ۹۰ مصاحبه کرد آنرا معقول دانسته و از فردوسی پور حمایت کردند.
  از سوی دیگر وقتی یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال اقدام به حمایت از دروغ دختر آبی کرد، ضدانقلاب در فضای مجازی با سوت و کف از این موضوع استقبال کردند.
  جالب اینجاست که کاریکاتوریست‌های ضدانقلاب نیز در این زمینه دست به تخریب و سیاه نمایی علیه مهدی ترابی زدند.
  حمله پروپاگانداگونه به سلبریتی ها برای منکوب کردن ارزشها
  حتی ضدانقلاب برای این بازیکن فوتبال به طور کاملا دیکتاتورمآبانه ای حق اظهار نظر هم قائل نیست. در این میان حمله به ترابی تنها چاشنی کار ضدانقلاب نشده است و داریوش ارجمند بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون ایران که این روزها در نقش «حشمت فردوس» در سریال ستایش خوش درخشیده است و بسیاری به سبب بازی وی در این سریال بیننده آن شده اند، حمله ور شده اند.
  داریوش ارجمند هم چندی پیش اظهار نظری درباره ارادت به ائمه اطهار و رهبر معظم انقلاب داشته است. این ماجرا سبب شده است تا برخی از ضدانقلابیون علیه ترابی و داریوش ارجمند توامان دست به کار شوند.
  جالب اینجاست که ضدانقلاب به همین موارد هم بسنده نکرده است و اگر چرخی در شبکه های اجتماعی بزنیم به وضوع متوجه می شویم که این نوع افراد به طور کاملا بیمارگونه ای به هر هنرمند و سلبریتی که پایبندی خود را به ارزشهای دینی و ملی ابراز داشته است، حمله ور شده اند.
  ضدانقلاب سعی می کند با یک پروپاگاندا و هجمه ای شدید علیه هنرمندان ارزشی آنها را به گوشه رینگ برده و اختناق ایجاد کرده و آنان را مرعوب کند و به نوعی با دیکتاتوری خاص خود به سرکوب این افراد بپردازد تا فرد دیگری نیز به این شکل جرات ابراز علاقه نسبت به ارزشها در فضای عمومی نداشته باشد. هرچند که ضدانقلاب در هر حال تنها به غر زدن و لشکرکشی های بچه گانه  که عاقبت همه اینها شکست هست،دست پیدا می کند و بازهم شاهد ابراز عقیده افرادی چون مهدی ترابی هستیم.
  انتهای پیام/
  منبع:روشنگری راه دانا
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *