×

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد: ۵۰ دستگاه اتوبوس آماده بازگشت زائران اربعین است

 • آبان ۱۵, ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: ۵۰  دستگاه اتوبوس از ناوگان بروجرد آماده بازگشت زائران اربعین بوده و برگشت زائران از روز گذشته آغاز شده است.    “بهزاد بهاروند” رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: تا کنون ۲ هزار و […]

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد: ۵۰ دستگاه اتوبوس آماده بازگشت زائران اربعین است
 • 50 دستگاه اتوبوس آماده بازگشت زائران اربعین است

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: ۵۰  دستگاه اتوبوس از ناوگان بروجرد آماده بازگشت زائران اربعین بوده و برگشت زائران از روز گذشته آغاز شده است.

   

   “بهزاد بهاروند” رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد در گفت و گو با سفیر افلاک گفت: تا کنون ۲ هزار و ۷۲۴ نفر از بروجرد با ۴۰ دستگاه اتوبوس های ناوگان حمل و نقل از بروجرد به مرز مهران اعزام شده اند.

   

  وی اضافه کرد: با توجه به این که بازگشت زائران از شب گذشته آغاز شده ۵۰ دستگاه اتوبوس در این مسیر زائران را جابجا می کنند.

   

  بهاروند اظهار داشت: بسیاری از زائران اربعین با خودروهای شخصی تا مرز مهران رفته اند اما برای زائرانی که وسیله نقلیه ندارند تدابیری اندیشیده شده تا به راحتی بتوانند به شهر خود برگردند.

  به گفته وی روزانه حدود ۴۰۰ مسافر از شهرستان بروجرد برای اربعین جابجا می شوند و بسیاری از اتوبوس های ناوگان برای خدمت به زائران در این مسیر در نظر گرفته شده اند.

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد تصریح کرد: بازگشت زائران از مراسم اربعین از شب گذشته آغاز شده و اتوبوس هایی از بروجرد برای بازگشت زائران اعزام شده است.

  وی بیان کرد: قیمت جابجایی مسافران اربعین از بروجرد به مهران و بالعکس ۵۵ هزار تومان است و جابجایی زائران تا پایان مراسم اربعین ادامه دارد.

  انتهای پیام/

  منبع:سفیرافلاک

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

    

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *