×
خبر فوری

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر: نجات چوپان عشایری تخت چان از مرگ حتمی

 • اسفند ۱۴, ۱۳۹۵
 • ۰
 • به گزارش نیساخبر به نقل از لرستان خبر، علی کیانی رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: دامداران در هنگام رفتن به ارتفاعات نکات ایمنی را مورد توجه قرار دهند و از نزدیک شدن به پرتگاه ها خودداری کنند. وی بیان کرد:دامداری به نام”حجت دریکوندی”در هنگام بردن گوسفندان به ارتفاعات تخت چان،دچار حادثه می شود وازکوه به […]

  رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر: نجات چوپان عشایری تخت چان از مرگ حتمی
 • نجات چوپان عشایری تخت چان از مرگ حتمی

  به گزارش نیساخبر به نقل از لرستان خبر، علی کیانی رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: دامداران در هنگام رفتن به ارتفاعات نکات ایمنی را مورد توجه قرار دهند و از نزدیک شدن به پرتگاه ها خودداری کنند.

  وی بیان کرد:دامداری به نام”حجت دریکوندی”در هنگام بردن گوسفندان به ارتفاعات تخت چان،دچار حادثه می شود وازکوه به دره پرت می شود.

  وی با بیان اینکه نیروهای امدادی ما مستقر در آزاد راه بلافاصله به محل اعزم شدند گفت:پس از تماس و مطلع شدن گروه نجات جمعیت هلال احمر به محل اعزم شدند .

  رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر با بیان اینکه هم اکنون حال عمومی این حادثه دیده رضایت بخش است اضافه کرد: تیم امداد و نجات پس از انجام کمک های اولیه و اقدام های لازم پزشکی فرد حادثه دیده را که بیهوش یود از مرگ نجات دادند و برای انجام اقدامات تکمیلی درمانی به بیمارستان امام(ره) منتقل کردند.

   انتهای پیام/

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *