×

رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در استان لرستان: برای حفظ اقتدار ملی نباید چشم به منابع بیرونی داشت

 • اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۶
 • ۰
 • رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در استان لرستان گفت: برای حفظ اقتدار ملی باید به توان و انرژی جوانان مملکت اکتفا کرد و چشم به منابع بیرون از کشور نداشت. به گزارش نیساخبر، حجت‌الاسلام محمدرضا خدایی شامگاه سه‌شنبه در مراسم افتتاح ستاد مرکزی انتخاباتی حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی در شهرستان پلدختر اظهار داشت: در مواجهه با بیکاری […]

  رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در استان لرستان: برای حفظ اقتدار ملی نباید چشم به منابع بیرونی داشت
 • خدایی

  رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در استان لرستان گفت: برای حفظ اقتدار ملی باید به توان و انرژی جوانان مملکت اکتفا کرد و چشم به منابع بیرون از کشور نداشت.

  به گزارش نیساخبر، حجت‌الاسلام محمدرضا خدایی شامگاه سه‌شنبه در مراسم افتتاح ستاد مرکزی انتخاباتی حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی در شهرستان پلدختر اظهار داشت: در مواجهه با بیکاری جوانان و فقر مفرطی که در بخش‌هایی از جامعه وجود دارد آیا باید به منابع داخلی اکتفا کرد و یا چشم به کمک‌های خارجی داشت برای حفظ اقتدار ملی  باید به توان، ظرفیت و انرژی جوانان و غیور مردان مملکت اکتفا کرد چون نمی‌شود چشم به منابع بیرون از کشور داشت.

  وی افزود: فرایند سیاسی دارای سه مرحله مسئله سیاسی، مبنای سیاسی و منبع سیاسی است که امروز ما با جریان مقابل در مبنای سیاسی با هم چالش داریم چون مسئله‌ این است که آیا در مقابل دنیای حیوانی غرب باید ایستاد و یا مذاکره کرد باید از روحانی سؤال کرد آیا خودت این حرف را باور داری که پرده‌برداری از موشک‌های سپاه سبب تشدید تحریم‌ها شد.

  رئیس ستاد رئیسی در لرستان بیان کرد: آیا مسئله ما با آمریکا این است که چرا ما موشک داریم یا این حرف خدای‌ناکرده برای جمع‌آوری آرا زده می‌شود که اگر چنین باشد خیلی بد است.

  خدایی تصریح کرد: مشکل دشمنان ما موشک نیست بلکه شیرازه و جانمایه نظام اسلامی است که با نظام لیبرال دموکرات غرب قابل قیاس نیست ما در مبنا با آن‌ها مشکل‌داریم.

  وی اظهار داشت: مبنای حقوق بشر آن‌ها و ایراداتی که به حقوق بشر ما می‌گیرند این است که می‌گویند چرا شما حقوق هم‌جنس‌بازان را به رسمیت نمی‌شناسید.

  رئیس ستاد رئیسی در لرستان افزود: عربستان سعودی اگر توان نظامی و دفاعی‌اش بیشتر از کشور ما نباشد کمتر هم نیست اما آن‌ها چرا با عربستان مشکل ندارند از همین‌جا می‌توان به این نکته خیلی عمیق پی برد که ریشه اختلاف ما با طرف مقابل در منابع سیاسی است.

  وی عنوان کرد: مشکل ما با دنیای غرب مسئله و مبنای حقوقی هم ارائه می‌دهد اما منبع واحد حقوقی ندارد منبع واحد حقوقی ما وحی و منبع واحد سیاسی ما قرآن و اسلام است که آن‌ها این منبع را ندارند در زمینهٔ توان اقتصادی نیز همین مبنا وجود دارد و در زمینهٔ توان اجتماعی نیز همین اختلاف عمیق را با آن‌ها داریم.

  خدایی بیان کرد: دولت یازدهم هر جا مسئله‌ای به نفع‌اش است پیروزی‌ها را به نفع دولت مصادره و هر جا به ضررش باشد به نام دیگری می‌زند.

  وی افزود: نظام ما مبنا و منطق استوار، عمیق و نافذی دارد یکی جمهوری اسلامی و یکی دولت اسلامی، جمهوری اسلامی این‌قدر منطق قوی، درست و متقن است که امروز در عمق آمریکا و اروپا نفوذ دارد چرا برای اثبات خود به سراغ منابع بیگانه برویم.

  رئیس ستاد رئیسی در لرستان عنوان کرد: امروز ما با این‌ همه منابع و نیروی انسانی و با وجود شما مردم پرشور و نشاط کشاورز مربای چینی و یونجه را از کشور خارج وارد می‌کنیم که جای تأسف است.

  خدایی اظهار داشت: دولت یازدهم ۱۳ منطقه آزاد تجاری معرفی کرده که ما بتوانیم صادرات داشته و اندکی واردات داشته باشیم که بر اساس بررسی یکی از محققان سیاسی اکثر این مناطق به محلی برای واردات تبدیل‌ شده‌اند.

  وی افزود: با این‌ وجود به قول آن برادر بزرگوار (قالیباف) قشر ۴ درصدی برای این‌که جنس بنجل را از خارج وارد کند به اقتصاد کشور ضربه می‌زند.

  رئیس ستاد رئیسی در لرستان عنوان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری کسی که قرار است بیاید و این وضعیت را جمع کند باید مدیریت جهادی داشته باشد البته همه این‌ طور نیستند به‌ طور قطع افراد کارآمدی هم در این دولت است که غالبا این‌گونه نیست.

  وی بیان کرد: دولت یازدهم به کارگزاران دولت قبل ایراد می‌گیرد آن‌ها شبانه‌روز۲۰ ساعت کار و فعالیت کردند آیا شما باوجود این‌همه مشکلی که مملکت دارد چند ساعت کار می‌کنید.

  خدایی تصریح کرد: جالب است که آقایان حقوق‌های نجومی گرفته‌اند یکی از موارد و مستندات حقوقی نجومی‌شان این بود که می‌گفتند من چون سرکارم و کار می‌کنم و خانه‌ام در بهترین منطقه تهران است فرزندانم باید حق اوقات فراغت بگیرند آیا چنین دولتی با کارگزارانی با این روحیه می‌تواند دولت اسلامی را که متأسفانه از ریل عدالت، قسط و عدل تا حدودی فاصله گرفته را به ریل
  اصلی برگرداند؟

  وی گفت: به‌طور یقین کسی که می‌خواهد بیاید در این فضا کار کند باید این آمادگی و شاخصه حاکمیتی بر مردم مومن را که چقدر با دشمنان ائمه اطهار (ع) زاویه‌ دارد را داشته باشد.

  رئیس ستاد رئیسی در لرستان  تصریح کرد: به قول رئیسی که می‌گوید امروز چرا بی‌بی‌سی برای تخریب من هر شبانه‌روز سه ساعت برنامه‌ریزی می‌کند و چرا شبکه ” وی او آ ” آمده مدافع حقوق بشر شده است.

  خدایی اظهار داشت: شبکه “وی او آ” یک شبکه صد درصد آمریکایی است که باید از کارگزاران آن سؤال کرد شما که طرفدار حقوق بشر هستید بروید و در اربابان خود را مورد سؤال و جواب قرار دهید.

  وی افزود: اربابان شما یک‌صد هزار نفر از مردم بی‌گناه ناکازاکی و هیروشیما را در آن‌ واحد با بمب هسته‌ای در ژاپن به قتل رساندند و کسی هم خم به ابرو نیاورد.

  رئیس ستاد رئیسی در لرستان عنوان کرد: این‌ همه کودک در یمن و این‌ همه مسلمان در افغانستان، عراق، سوریه و فلسطین کشته می‌شود اما شما ذره‌ای اعتراض نمی‌کنید و حال مدافع حقوق منافقین در ایران شده‌اید.

  خدایی گفت: ما نمی‌خواهیم به هر قیمتی رأی جمع کنیم رئیسی حقوق‌بگیر قوه قضاییه است و حقوقی را که از آستان قدس رضوی دریافت می‌کند یا به آستان برمی‌گرداند و یا به فقرا کمک می‌کند.

  انتهای پیام/

  منبع: تسنیم


  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *