×

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد؛
راه‌اندازی پویش «من ماسک می‌زنم» در هیئت‌های مذهبی لرستان

 • مرداد ۱۴, ۱۳۹۹
 • ۰
 • مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به راه‌اندازی پویش «من ماسک می‌زنم» در هیئت‌های مذهبی این استان گفت: در برگزاری مراسم‌ها تمام موارد بهداشتی رعایت خواهند شد.

  راه‌اندازی پویش «من ماسک می‌زنم» در هیئت‌های مذهبی لرستان
 • حجت الاسلام مهدی قدرتی  در سخنانی با تاکید بر اینکه ما هر چه داریم از غدیر، محرم، صفر و امام حسین (ع) است اظهار داشت: امام (ره) فرموده‌اند که محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است.

  اساس انقلاب اسلامی ایران محرم و امام حسین (ع) است

  وی با بیان اینکه خط آتش دشمن داغ شده و هشتک های آنها در فضای مجازی بسیار داغ شده است عنوان کرد: این امر در آستانه محرم و صفر صورت گرفته است و دشمن در این رابطه با برنامه ظاهر شده است.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه نفوذی‌های داخلی و دشمنان خارجی در این رابطه با تمام قوا ورود پیدا کرده‌اند افزود: همه این نقشه‌ها و توطئه به خاطر این بوده که دشمنان می‌دانند که پایه و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امام حسین (ع) است.

  حجت الاسلام قدرتی با تاکید بر اینکه مبنای انقلاب اسلامی ایران امام حسین (ع) است تصریح کرد: همه دشمنان در پی این هستند که ریشه انقلاب اسلامی ایران که مبنا و اساس آن امام حسین (ع) است را بزنند.

  خط قرمز هیئت‌های مذهبی حفظ جان مردم است

  وی بیان داشت: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری تمام برنامه‌ها و مراسم‌های محرم طبق دستور العمل های بهداشتی و ستاد ملی کرونا خواهند بود و همه ما نیز تابع آنها هستیم.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه تلاش ما بر این است که امسال محرم بسیار خوبی را داشته باشیم و حفظ جان مردم در مقابل ویروس کرونا برای ما خط قرمز است عنوان کرد: در این راستا یک سری کارها را تبلیغات اسلامی به عنوان مغز متفکر فرهنگی استان باید انجام دهد و بخش دیگر نیز هیئت‌های مذهبی باید انجام دهند.

  حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به برگزاری جلسه با هیئت‌های مذهبی در این رابطه ادامه داد: همچنین تمهیداتی را با دستگاه‌های فرهنگی و مرتبط با این قضیه در استان اندیشیده شده است.

  وی با تاکید بر اینکه خط قرمز هیئت‌های مذهبی نیز حفظ جان مردم است و در این رابطه نیز باید برنامه ریزی لازم را داشته باشند گفت: یقیناً هیئت‌های مذهبی استان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت خواهند کرد.

  راه اندازی پویش «من ماسک می‌زنم» در هیئت‌های مذهبی

  مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در ادامه با اشاره به راه اندازی پویش «من ماسک می زنم» در هیئت‌های مذهبی لرستان تصریح کرد: توصیه شده که هیئت‌های مذهبی از همین الان شروع به برنامه ریزی کنند و تبلیغات اسلامی نیز تلاش می‌کند که ماسک را به صورت رایگان در بین مردم توزیع کند.

  حجت الاسلام قدرتی با تاکید بر اینکه هیئت‌های مذهبی باید تلاش کنند که ماسک مورد نیاز را برای دهه محرم تولید کنند گفت: همچنین محل‌های تجمع هیئت‌های مذهبی نیز با حفظ فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی پیش بینی شده است.

  وی با تاکید بر اینکه به طور حتم فاصله گذاری‌های اجتماعی در این رابطه رعایت خواهد شد تصریح کرد: قبل از اینکه عزاداران به محل مراسم‌ها ورود پیدا کنند به طور حتم آنجا ضدعفونی خواهد شد.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش از سوی هیئت‌های مذهبی و عزاداران حسینی افزود: یقیناً مراسم‌های امسال مثل سال‌های گذشته طولانی نخواهد بود و زمان در این مراسم‌ها باید به حداقل خود برسد.

  مردم با رعایت توصیه‌های بهداشتی در مراسم‌ها حضور یابند

  حجت الاسلام قدرتی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه از آموزش و پرورش استان نیز درخواست کرده‌ایم که حیاط مدارس را در اختیار هیئت‌های مذهبی قرار دهد تصریح کرد: امیدواریم با همکاری آموزش و پرورش این امر عملیاتی شود.

  وی با تاکید بر اینکه اگر مراسم‌ها در حسینیه ها و یا مساجد برگزار می‌شوند نیز باید با تعداد کم عزاداران برگزار شوند بیان داشت: همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا نذورات پخش نخواهند شد و اگر کسی خواست که نذر خود را پخش کند باید از ظروف در بسته استفاده کند.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان افزود: از دستگاه‌های مرتبط در این رابطه انتظار همکاری داریم و از مردم و عزاداران امام حسین (ع) نیز درخواست داریم که با حفظ توصیه‌های بهداشتی در مراسم‌ها حضور پیدا کنند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *