×
خبر فوری

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لرستان:
رسانه‌ها رزمندگان خط مقدم مبارزه با تضعیف نظام هستند

 • مرداد ۱۵, ۱۳۹۹
 • ۰
 • مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، رسانه‌ها را رزمندگان خط مقدم مبارزه با تحریف، تضعیف نظام و همچنین ناامیدی و یاس مردم عنوان کرد.

  رسانه‌ها رزمندگان خط مقدم مبارزه با تضعیف نظام هستند
 • حجت الاسلام علی درویشی امروز چهارشنبه در نشست با خبرگزاری‌های لرستان در سخنانی با تاکید بر ضرورت ارتقای سواد رسانه‌ای در لرستان اظهار داشت: باید در راستای مقابله با توطئه و نقشه‌های دشمنان سواد و آگاهی رسانه‌ای جامعه ارتقا پیدا کند.

  وی با تاکید بر اینکه رسانه پاک در جهت تعالی جامعه حرکت می‌کند افزود: رسانه‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و… تأثیر گذار هستند و همواره باید به روز باشند.

  مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، انعکاس مشکلات مردم را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کاری رسانه‌ها برشمرد و تصریح کرد: رسانه‌ها در کنار جلوگیری از سیاه نمایی باید زمینه ایجاد روحیه امید آفرینی را در جامعه فراهم آورند.

  بیشتر بخوانید

  حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه رسانه‌ها باید در راستای ترویج ارزش‌های اسلامی و اعتقادی قدم بردارند بیان داشت: همچنین رسانه‌ها باید معتقد به نظام، دلبسته به پیشرفت مردم و مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.

  وی با تاکید بر اینکه بیانات مقام معظم رهبری باید پایه و اولویت کار رسانه‌ها باشد عنوان کرد: رسانه‌ها نقش بسیار محوری در پیشبرد اهداف نظام دارند.

  مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، رسانه‌ها را رزمندگان خط مقدم مبارزه با تحریف، تضعیف نظام و همچنین ناامیدی و یاس مردم عنوان کرد و گفت: کار رسانه، علمی است و در این راستا ضرورت دارد که جلسات هم اندیشی در بین رسانه‌ها همواره برگزار شود.

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *