×
خبر فوری

به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
سربازان نمونه فرماندهی انتظامی لرستان تجلیل شدند

 • مهر ۳, ۱۳۹۹
 • ۰
 • در آئینی با حضور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، سربازان نمونه این فرماندهی تجلیل شدند.

  سربازان نمونه فرماندهی انتظامی لرستان تجلیل شدند
 • روز چهارشنبه در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس، از سربازان وظیفه نیروهای مسلح در سالن بصیرت ستاد فرماندهی انتظامی لرستان تجلیل به عمل آمد.

  حجت الاسلام سید اسمعیل حسینی مازندرانی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان در این مراسم با اشاره به اینکه سربازان زینت کشور و سرمایه‌های گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، بیان داشت: سرباز در نظام جمهوری اسلامی ایران دارای جایگاه و مفهومی مقدس و ارزشی بوده و مظهر اقتدار، ایثار، شجاعت و وطن دوستی است.

  سربازان قلعه‌های مستحکم و باعث عزت و سربلندی دین هستند

  وی افزود: شما سربازان عزیز، امانت‌های گرانبهایی از سوی خانواده‌ها هستید که به منظور پاسداری از این مرز و بوم، در نیروی مسلح و زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران و سایه ولایت مشغول انجام وظیفه هستید.

  رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان بابیان اینکه سربازان قلعه‌های مستحکم و باعث عزت و سربلندی دین هستند، اظهار داشت: دوران سربازی یکی از مقاطع مهم در طول زندگی است که انتظار می‌رود سربازان عزیز از این فرصت به نحو احسن استفاده و به تقویت مؤلفه‌های لازم برای زندگی همچون صبر، گذشت، تحمل و… برای ورود به عرصه اجتماعی بپردازند.

  هفته دفاع مقدس، نماد پاک بازی رزمندگان اسلام در جبهه حق علیه باطل است

  حجت الاسلام حسینی مازندرانی در بخش دیگری از سخنان خود هفته دفاع مقدس را فرصتی جهت تجلیل از حماسه سازان بزرگ این دوران دانست و تصریح کرد: آنچه در این هفته مقدس بایستی مورد پاسداشت قرار گیرد، هنر تک تک رزمندگان اسلام است که با از جان گذشتگی خود در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و مردانه با دشمن وارد نبرد شدند.

  وی افزود: هفته دفاع مقدس، نماد پاک بازی رزمندگان اسلام در جبهه حق علیه باطل است و ما در جنگ تحمیلی توانستیم به کمک باور، ایمان، وحدت، امید به آینده، روشن‌بودن هدف‌ها، تکیه به نیروهای ذاتی خویش و تکیه به اسلام پیروز میدان شویم.

  رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان به تغییر رویکرد دشمن از جنگ سخت به جنگ نرم، افزود: امروز با توجه به رشد فکری و آگاهی عمومی ملت‌ها، نفوذ و سلطه و به دست آوردن مستعمرات از راه لشکرکشی‌های نظامی به آسانی امکان پذیر نیست و در صورت اجرا هزینه‌های زیادی را بر مهاجمان تحمیل می‌کند؛ به همین سبب در چند دهه اخیر استعمارگران روش نفوذ در کشورها را تغییر داده اند و از طریق سیاست‌های ضدفرهنگی تلاش می‌کنند به اهداف شوم خود برسند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *