×
خبر فوری

سپهبد «سلیمانی»مانع از تجزیه کشورهای اسلامی شد/ ایران اسلامی مملو از حاج «قاسم‌»هاست

 • دی ۱۴, ۱۳۹۸
 • ۰
 • فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: سردار سپهبد شهید سلیمانی با تدابیر مقام معظم رهبری مانع اجرای طرح خاورمیانه جدید، از طریق تشکیل جبهه مقاومت و پیوستگی ملت‌های مسلمان، شد.

  سپهبد «سلیمانی»مانع از تجزیه کشورهای اسلامی شد/ ایران اسلامی مملو از حاج «قاسم‌»هاست
 • سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با اشاره به نحوه شهادت این شهید والامقام، اظهار کرد: سردار شهید سلیمانی در سفر رسمی و به دعوت مسوولین عراقی از سوریه با هواپیمای مسافربری عازم این کشور شد.

  وی خاطرنشان کرد: متاسفانه خودروری حامل شهید سلیمانی و دیگر همراهان ایرانی و عراقی در حاشیه فرودگاه بغداد مورد اصابت موشک بالگردهای آمریکا قرار گرفت و تمامی سرنشینان در این حمله تروریستی به شهادت رسیدند.

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی را حرکتی ذلیلانه خواند و افزود: این اقدام هیچ دستاوردی جز ذلت و زبونی برای آمریکا نداشت.

  سردار کشکولی بیان داشت: حتی در قانون اساسی آمریکا و تمامی قوانین بین‌المللی، ترور عملی قبیح و محکوم است و اقدام به انجام این کار عملی تروریستی محسوب می‌شود، حال اینکه آمریکا با ترور سپهبد شهید سلیمانی خودزنی کرد و با انجام ترور شخصیتی دیپلماتیک، جای هیچ توجیهی برای سازمان‌های حقوق بشر، بین‌الملل و افکار جهانی باقی نگذاشت.

  وی با بیان اینکه اسرائیل خواهان اجرای طرح خاورمیانه جدید با هدف تجزیه کشورهای اسلامی است، گفت: سردار سپهبد شهید سلیمانی با تدابیر مقام معظم رهبری مانع اجرای طرح خاورمیانه جدید از طریق تشکیل جبهه مقاومت و پیوستگی ملت‌های مسلمان شد.

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: امروز شاهد هستیم که ملت‌های مسلمان با نگاه وحدت اسلامی گرد هم آمده و مانع تحقق اهداف پلید آمریکا و اسرائیل شده‌اند.

  کشکولی با بیان اینکه اسرائیل گمان می‌کرد با حذف سردار سلیمانی طرح ننگین خاورمیانه جدید را اجرایی کند، تصریح کرد: امروز خون سپهبد شهید سلیمانی و دیگر شهدای ایرانی و عراقی تلفیق و پیوستگی را بیش از گذشته بین ملت‌های مسلمان رقم زده است.

  وی وحدت امت‌ اسلامی را کمترین حاصل خون شهدای حمله اخیر تروریستی آمریکا عنوان و بیان کرد: بدون شک، بار دیگر خون سردار شهید سلیمانی موجب صدور انقلاب اسلامی از مجرای گفتمان مقاومت شد.

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان به اشتیاق بسیار سردار سلیمانی به شهادت اشاره کرد و گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی به دستور رسمی برترین قدرت شیطانی جهان یعنی آمریکا به مقام شهادت نائل آمد.

  سردار کشکولی با تاکید بر اینکه ایران اسلامی مملو از حاج قاسم‌ها است، افزود: شهادت امثال سپهبد سلیمانی منجر به وحدت و یکپارچگی بیشتر ملت ایران شد و این مهم در روز انتخابات چشم دنیا را خیره و چشم دشمنان انقلاب اسلامی را کور خواهد کرد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *