×
خبر فوری

فرمانده سپاه لرستان:
شهدا منشا هدایت بشر هستند

 • مهر ۷, ۱۴۰۰
 • ۰
 • فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: شهدا پرچمداران و منشا هدایت بشریت در سراسر کشور هستند.

  شهدا منشا هدایت بشر هستند
 •  سردار مرتضی کشکولی روز سه‌شنبه در مراسم افتتاح یادمان شهدای گمنام معمولان اظهار کرد: دوران دفاع مقدس جنگ مرز و خاک نبود بلکه نبرد بین کفر و ایمان بود که برای جلوگیری از گسترش نورانیت اسلام بر انقلاب نوپای ایران از سوی صدام و به پشتوانه آمریکا و استکبار جهانی تحمیل شد.

  وی افزود: دفاع مقدس، قطعه ای متصل به انقلاب اسلامی است که برای دفاع از مظلومیت و آزادی ادامه یافت و شهدای این دوران چراغ هدایت بشریت و تمام آزادیخواهان سراسر دنیا هستند و افرادی که شهدا را جدای از انقلاب می دانند نتوانسته اند به قداست و فیوضات دفاع مقدس پی ببرند.

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: مزار و یادمان های شهدا به عنوان قرارگاه های بسیار مهم فرهنگی و موثر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت محسوب می شوند و منشا روشنگری و حقیقت جویی برای جوانان هستند.

  سردار کشکولی افزود: یادمان گلزار شهدای گمنام معمولان مجموعه ای بسیار شکیل و زیبا است که به طور قطع منشا خیر و برکت جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا  است.

  وی به انتخاب استاندارجدید لرستان اشاره کرد و افزود: استاندار استان باید انقلابی، ملی، قوی و مقتدر و متعلق به تمام مردم باشد و در راستای رفع مشکلات آنها گام بردارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *