×
خبر فوری

طرح جذب امریه سرباز طلبه در سپاه لرستان

 • تیر ۳, ۱۴۰۳
 • ۰
 • حجت الاسلام لرستانی از طرح جذب امریه سرباز طلبه در نمایندگی ولی فقیه سپاه استان لرستان خبر داد.

  طرح جذب امریه سرباز طلبه در سپاه لرستان
 • حجت الاسلام علی لرستانی مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  درخصوص نحوه جذب و بکارگیری طلاب وظیفه به عنوان سرباز وظیفه در مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان، اظهار داشت: طرح جذب سرباز طلبه مزیت‌های بسیاری را برای طلاب سرباز ایجاد کرده است.

  وی گفت: آن دسته از طلاب واجد شرایط که قصد اعزام به خدمت سربازی را در سال ۱۴۰۳ دارند، می‌توانند به دفاتر نمایندگی ولی فقیه شهرستان‌های سطح استان و امور روحانیون سپاه لرستان مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را پس از تائیدیه‌های لازم، در سامانه نجاح مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در بخش امریه انجام دهند.

  مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان، خاطرنشان کرد: به طور کلی آن دسته از طلاب مشمول خدمت سربازی که دارای شرایط لازم باشند، می‌توانند به عنوان سرباز طلبه در نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) مشغول به فعالیت شوند.

  حجت الاسلام لرستانی، داشتن مدرک تحصیلی سطح یک حوزه به بالا و حکم تلبس، تعهد داشتن به انجام امور محول شده به سرباز طلبه در مدت زمان خدمت سربازی، برخورداری از سلامت روحی و جسمی متناسب با انجام ماموریت‌های محوله، داشتن کد فعال در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و تعهد داشتن به رعایت شئونات روحانیت و طلبگی و ملبس بودن به لباس روحانیت در حین خدمت، از شرایط سربازان امریه در سپاه می باشد

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *