×

حاجی دلیگانی نماینده اصولگرای مجلس:
طرح سه فوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین/ این طرح فردا در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود+ جزئیات و تصاویر

 • آبان ۲۶, ۱۳۹۸
 • ۰
 • حاجی دلیگانی گفت: با توجه به زمان و نحوه افزایش قیمت بنزین در کشور که عموماً وضعیت زندگی مردم به ویژه شرایط اقتصادی آنها را تحت تأثیر قرار خواهد داد طرح سه فوریتی به نام طرح توقف افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۸ امروز در مجلس تهیه، امضا و تحویل هیأت رئیسه شد. به […]

  طرح سه فوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین/ این طرح فردا در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود+ جزئیات و تصاویر
 • حاجی دلیگانی گفت: با توجه به زمان و نحوه افزایش قیمت بنزین در کشور که عموماً وضعیت زندگی مردم به ویژه شرایط اقتصادی آنها را تحت تأثیر قرار خواهد داد طرح سه فوریتی به نام طرح توقف افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال ۹۸ امروز در مجلس تهیه، امضا و تحویل هیأت رئیسه شد.

  به گزارش نیساخبر“بعد از افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی آن از سوی دولت، تعدادی از نمایندگان اصولگرای مجلس با این افزایش ناگهانی قیمت مخالفت کرده و در همین راستا رایزنی هایی امروز در مجلس برای توقف افزایش قیمت صورت گرفت.

  حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلسدر همین رابطه اظهار داشت: با توجه به زمان و نحوه افزایش قیمت بنزین در کشور که عموماً وضعیت زندگی مردم به ویژه شرایط اقتصادی آنها را تحت تأثیر قرار خواهد داد طرح سه فوریتی به نام طرح بازگشت قیمت عرضه بنزین به قبل از جمعه ۲۴ آبان ۹۸ امروز در مجلس تهیه، امضا و تحویل هیأت رئیسه شد.

  وی با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی ممکن است آثار و تبعات جبران ناپذیری بر روی زندگی مردم بگذارد عنوان کرد: این سه فوریت از سوی هیات رئیسه اعلام وصول شده و فردا در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین گفت: در این طرح وزارت نفت مکلف شده است که قیمت عرضه بنزین در سراسر کشور در جایگاه های سوخت به قیمت قبل از اجرای این طرح یعنی جمعه ۲۳ آبان ماه بازگردد.

  این نماینده اصولگرا با بیان اینکه بیش از ۶۰ نفر از نمایندگان مجلس این طرح را امضا کرده اند تصریح کرد: در این طرح وارد سهمیه بندی و مواردی از این دست نشده است اما درخواست این نمایندگان توقف افزایش قیمت بوده تا بتوان در زمان مناسب تر و با کارشناسی بیشتر تصمیمی برای بنزین لحاظ کرد.

  حاجی دلیگانی در ادامه گفت : این طرح ترمز کاملی برای این افزایش قیمت خواهد بود و برنامه های بعدی برای بنزین با جلسات کارشناسی خواهد بود و امیدواریم شرایط قیمت بنزین به قبل از ۲۴ آبان ماه بازگردد.

   

  متن طرح به شرح زیر است:

  مقدمه (دلایل توجیهی)

  نظر به اینکه تصمیم اخیر دولت برای افزایش قیمت بنزین در روزجمعه ۲۴/۸/۹۸ از جهات مختلفی دارای اشکال است و آثار و تبعات اقتصادی آن بر زندگی مردم پیش بینی نشده است، لذا طرح سه فوریتی برای توقف اجرای آن ارائه می گردد.

  موضوع طرح:

  ماده واحده: وزارت نفت مکلف است از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون قیمت عرضه بنزین را در جایگاه های عرضه سوخت در سراسر کشور به قیمت قبل از تاریخ ۲۴/۸/۹۸ برگرداند.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *