×

ظرفیت تولید ۴ هزار تن عرقیات گیاهی در سلسله

 • خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
 • ۰
 • ظرفیت تولید بیش از ۴ هزار تن عرقیات گیاهی در شهرستان سلسله ایجاد شده است. به گزارش نیساخبر، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله گفت:سالانه امکان نولید ۴ هزار و ۳۰۰ تن عرقیات گیاهی در کارخانه تولید اسانس و عرقیات گیاهان دارویی شهرستان سلسله ایجاد شده است. هادی سپهوند  گفت: گل محمدی، گل گاوزبان، نعناع ،نعناع […]

  ظرفیت تولید ۴ هزار تن عرقیات گیاهی در سلسله
 • ظرفیت تولید بیش از ۴ هزار تن عرقیات گیاهی در شهرستان سلسله ایجاد شده است.

  به گزارش نیساخبر، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سلسله گفت:سالانه امکان نولید ۴ هزار و ۳۰۰ تن عرقیات گیاهی در کارخانه تولید اسانس و عرقیات گیاهان دارویی شهرستان سلسله ایجاد شده است.
  هادی سپهوند  گفت: گل محمدی، گل گاوزبان، نعناع ،نعناع فلفلی، شوید، گشنیز، بابونه، آویشن از جمله گیاهان دارویی کشت شده در این کارگاه صنعتی است.
  وی گفت: کارخانه تولید عرقیات گیاهی  در منطقه پرسک سلسله اولین کارخامه صنعتی تولید اسانس و عرقیات گیاهان  دارویی در لرستان است که ظرفیت تولید ۴ هزار و ۳۰۰ تن اسانس و عرقیات گیاهان دارویی را دارد .
  سپهوند افزود: این کارخانه شامل ۴ مرحله تولید اسانس و عرقیات گیاهان دارویی، تولید نوشابه های گیاهی، تولید کرم، لوسیون و تولید گیاهان دارویی است .
  وی با بیان اینکه به علت  کمبود مواد هم اکنون با یک سوم  ظرفیت کار می کند گفت: این کارگاه  از سال ۷۲ فعالیت خود را در زمینه تولید عرقیات گیاهان دارویی به روش سنتی آغاز کرد.
  منبع: خبرگزاری صداوسیما

  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *