×

دادستان عمومی و انقلاب سلسله خبر داد:
عاملان ناامنی و تیراندازی های شب گذشته الشتر در چنگال قانون گرفتار شدند

 • مرداد ۴, ۱۳۹۹
 • ۰
 • دادستان عمومی و انقلاب سلسله گفت: با اقدامات به موقع و هوشیارانه پلیس و دستگاه قضا افرادی که شبانه اقدام به تیراندازی در شهر الشتر کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

  عاملان ناامنی و تیراندازی های شب گذشته الشتر در چنگال قانون گرفتار شدند
 • محسن همتی با اشاره به اینکه شب گذشته چند نفر با هویت ناشناس اقدام به تیراندازی به یکی از منازل مسکونی شهر کردند، اظهار داشت: بلافاصله تحقیقات و بررسی‌های لازم توسط مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان برای شناسائی و دستگیری عوامل تیراندازی آغاز شد.

  وی افزود: در نتیجه تحقیقات گسترده پلیسی و اشراف اطلاعاتی مأموران انتظامی شهرستان، تعداد ۶ نفر از مظنونین شناسایی و مورد بازجویی قرار گرفتند که پس از محرز شدن مشارکت ۲ نفر از آنها با قرار بازداشت موقت روانه زندان و چهار نفر دیگر جهت تحقیقات بیشتر با قرار وثیقه آزاد شدند.

  دادستان عمومی و انقلاب سلسله با اشاره به متواری شدن ۲ نفر دیگر از متهمان، گفت: حکم جلب سیار این افراد نیز صادر شده و بزودی دستگیر خواهند شد.

  وی با بیان اینکه اقدام این افراد سبب بر هم زدن آرامش و آسایش مردم شده بود، افزود: ریشه این تیراندازی ها مربوط به دو فقره قتل رخ داده سال گذشته در شهرستان بود که منجر به تیراندازی های ادامه دار شبانه آنها شده بود که در سال گذشته حدود ۱۵ نفر از متهمان دستگیر و حکم تبعید برای تعدادی از آنها که دارای سابقه بودند صادر شده که پس از قطعی شدن، با قاطعیت اجرا خواهد شد.

  دادستان سلسله به کسانی که سبب بی نظمی و سلب آرامش و آسایش و امنیت مردم شوند هشدار داد و افزود: این افراد بدانند که برخورد دستگاه قضایی شهرستان قاطع، اثرگذار و بازدارنده خواهد بود.

  همتی با تاکید بر اینکه همواره ایجاد امنیت در شهرستان اولویت ما بوده و اجازه نخواهیم داد که آرامش شهروندان دچار مشکل شود و با متخلفان با جدیت برخورد قانونی خواهد شد، بیان کرد: کسانی که با استفاده از سلاح گرم و اخلال در نظم، موجب سلب آسایش و آرامش عمومی و امنیت جامعه شوند منتظر برخورد قاطع، قانونی و اثرگذار دستگاه قضایی باشند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *