×

عدم شفاف سازی از موانع اقتصاد مقاومتی است/ لزوم توجه به رونق بخش مسکن

 • آبان ۲۹, ۱۳۹۶
 • ۰
 • جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: در فعالیت های اقتصادی باید زمینه ای فراهم کنیم که شفاف سازی صورت گیرد چراکه برخی با زد و بند و به بهانه فعالیت های اقتصادی تسهیلات زیادی دریافت می کنند.   به گزارش نیساخبر، سردار حبیب الله توکلی پیش از ظهر امروز در دومین همایش طلایه […]

  عدم شفاف سازی از موانع اقتصاد مقاومتی است/ لزوم توجه به رونق بخش مسکن
 • عدم شفاف سازی از موانع اقتصاد مقاومتی است/ لزوم توجه به رونق بخش مسکن

  جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: در فعالیت های اقتصادی باید زمینه ای فراهم کنیم که شفاف سازی صورت گیرد چراکه برخی با زد و بند و به بهانه فعالیت های اقتصادی تسهیلات زیادی دریافت می کنند.

   

  به گزارش نیساخبر، سردار حبیب الله توکلی پیش از ظهر امروز در دومین همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از فعالان اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی سازمان بسیج سازندگی استان لرستان اظهار داشت: بسیج امروزه در جهان به یک الگو تبدیل شده و چشم مستضعفان جهان به بسیج است.

   

  وی با بیان اینکه بسیج یکی از قدرتمندترین تشکیلات انسانی است، عنوان کرد: امروز افتخار می کنیم که حرف و عمل بسیج یکی است و هر جا مسئولیتی برداشته سعی داشته انجام بدهد.

   

  جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان فشارهای اقتصادی را ابزارهای زورگویان عالم برای تسلیم دانست و ادامه داد: اقتصاد مقاومتی اقتصاد اسلامی است و اگر موانع آن برطرف شود اقتصادی پویا خواهیم داشت.

   

  سردار توکلی تصریح کرد: برای رشد صنایع کوچک و تبدیلی زحمات زیادی در استان کشیده شده و باید این طرح ها پشتیبانی شوند چراکه نفع آن‌ها به خانواده، جامعه و ایران اسلامی می رسد.

   

  وی عدم شفاف سازی را اولین مانع اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: در فعالیت های اقتصادی باید زمینه ای فراهم کنیم که شفاف سازی صورت گیرد چراکه برخی با زد و بند و به بهانه فعالیت های اقتصادی تسهیلات زیادی دریافت می کنند.

   

  جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان هزینه های غیرضروری را دیگر مانع اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: سودهای کلان بانکی نیز یکی از موانع اقتصادی مقاومتی هستند.

   

  سردار توکلی با بیان اینکه برخی قوانین مانع اقتصاد مقاومتی بوده و نیاز به اصلاح دارند، یادآور شد: حمایت از تولید داخلی در بخش دولتی و غیردولتی نیز برای رشد اقتصاد مقاومتی لازم و ضروری است.

   

  وی عنوان کرد: بخش عمده بازار ما وابسته به مسکن است و برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید بخش مسکن رونق پیدا کند.

   

  انتهای پیام/

  منبع:سفیرافلاک

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *