×

علت مرگ یک زندانی در زندان خرم‌آباد اعلام شد

 • آبان ۲۴, ۱۳۹۹
 • ۰
 • دادستان مرکز استان علت مرگ یک زندانی در زندان خرم‌آباد را اعلام کرد.

  علت مرگ یک زندانی در زندان خرم‌آباد اعلام شد
 • به نقل از روابط عمومی دادگستری لرستان داریوش شاهون‌وند، ضمن رد ادعایی مبنی بر فوت یک زندانی در زندان خرم‌آباد به دلیل شکنجه، اظهار داشت: فرهاد وثوقی به اتهام قتل عمد از طریق بازپرس شهرستان دلفان استان لرستان تحت پیگرد قضائی قرار گرفت و به زندان معرفی شد.

  وی ادامه داد: طبق گفته چند تن از زندانیان و مأموران بند، وی با دو الی سه نفر در زندان درگیر می‌شود که پس از این درگیری، مورد اصابت ضربه قرار می‌گیرد، همچنین بررسی‌های اولیه پزشکی نشان می‌دهد احتمال وقوع مصرف مواد افیونی و مواد مخدر نیز وجود دارد که البته این موضوع نیز در حال بررسی است.

  دادستان مرکز لرستان، تاکید کرد: پرونده او تحت عنوان فوت مشکوک به قتل، در دستور کار قرار گرفت و طبق تحقیقات انجام شده هویت افرادی که این زندانی با آن‌ها درگیر شده محرز و تحقیقات توسط بازپرس در حال انجام است.

  شاهون‌وند، افزود: امروز پزشکی قانونی با حضور خانواده این فرد، کالبدشکافی را انجام داد که ظرف چند روز آتی و پس از تکمیل نتیجه کامل کالبدشکافی، علت اصلی مرگ اطلاع رسانی خواهد شد.

  وی، گفت: چنانچه پس از مشخص شدن علت مرگ معلوم شود احدی یا اشخاصی در فوت او مقصر بودند بدون هیچ گونه مماشاتی با آن‌ها برخورد خواهد شد و دستگاه قضائی در اجرای عدالت قاطع خواهد بود.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *