×

عملیات اجرایی قطعه دوم جاده الشتر- فیروزآباد آغاز شد

 • مرداد ۴, ۱۳۹۷
 • ۰
 •  رئیس اداره راه و شهرسازی سلسله گفت: عملیات اجرایی قطعه دوم جاده الشتر- فیروزآباد که به دلیل نبود اعتبار متوقف شده بود، آغاز شد. به گزارش نیساخبر“جلیل امیری اظهار داشت: عملیات اجرایی تعریض جاده الشتر – فیروزآباد به طول ۱۴ کیلومتر در ۲ قطعه تعریف شده که عملیات قطعه نخست آن به اتمام رسیده است. […]

  عملیات اجرایی قطعه دوم جاده الشتر- فیروزآباد آغاز شد
 •  رئیس اداره راه و شهرسازی سلسله گفت: عملیات اجرایی قطعه دوم جاده الشتر- فیروزآباد که به دلیل نبود اعتبار متوقف شده بود، آغاز شد.

  به گزارش نیساخبر“جلیل امیری اظهار داشت: عملیات اجرایی تعریض جاده الشتر – فیروزآباد به طول ۱۴ کیلومتر در ۲ قطعه تعریف شده که عملیات قطعه نخست آن به اتمام رسیده است.

  وی اضافه کرد: عملیات اجرایی قطعه دوم با ۲۵۰ میلیارد ریال کارکرد و ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی تقریبا ۲ سال به دلیل نبود اعتبار بلاتکلیف مانده بود.

  رئیس اداره راه و شهرسازی سلسله با اشاره به اینکه طرح تعریض این جاده نقش مهمی در کاهش تصادفات و افزایش امنیت مالی و جانی مسافران و رانندگان آن دارد، عنوان کرد: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده مسئولان ادامه عملیات اجرایی این طرح آغاز شده و امید است تا قبل از آغاز فصل سرما عملیات زیرسازی این قطعه به اتمام برسد.

  وی درخصوص اعتبار مورد نیاز برای بهره برداری از این طرح گفت: با احتساب طلب پیمانکاران قطعه نسخت و دوم این طرح حدود ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای بهره برداری کامل از این طرح نیاز است.
  گفتنی است شهرستان سلسله با مرکزیت الشتر دارای ۷۵ هزار نفر جمعیت است.

  انتهای پیام /

  منبع: ایرنا

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *