×

فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز خبر داد کشف ۱۴۲۴ قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق در الیگودرز

 • اسفند ۱۵, ۱۳۹۵
 • ۰
 • فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: یک هزار و ۴۲۴ قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق موتورسیکلت در شهرستان الیگودرز کشف شد. به گزارش نیساخبر به نقل ازلرستان خبر، خدارحم زلقی عصر امروز در جمع خبرنگاران در الیگودرز اظهار کرد: یک هزار و ۴۲۴ قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق موتورسیکلت در شهرستان الیگودرز از یک دستگاه خودروی نیسان […]

  فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز خبر داد کشف ۱۴۲۴ قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق در الیگودرز
 • کشف 1424 قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق در الیگودرز

  فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: یک هزار و ۴۲۴ قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق موتورسیکلت در شهرستان الیگودرز کشف شد.

  به گزارش نیساخبر به نقل ازلرستان خبر، خدارحم زلقی عصر امروز در جمع خبرنگاران در الیگودرز اظهار کرد: یک هزار و ۴۲۴ قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق موتورسیکلت در شهرستان الیگودرز از یک دستگاه خودروی نیسان در ایستگاه ایست بازرسی خمه کشف شود.

  وی عنوان کرد: مأموران ایست بازرسی خمه الیگودرز حین کنترل محور الیگودرز به اصفهان به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک و بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی وی را توقیف کردند.

  این مسئول خاطرنشان کرد: کالاهای قاچاقی و فاقد هرگونه مجوز قانونی بوده و در این راستا یک نفر دستگیر شده است.

  ذلقی با اشاره به اینکه ارزش محموله قاچاق کشف شده، بنابر نظر کارشناسان ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح معرفی شده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز عنوان کرد: مبارزه با کالای قاچاق از اولویت‌های مهم پلیس به شمار می‌رود و پلیس با تمام توان با این پدیده مبارزه می‌کند.

  ذلقی اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که ما به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده‌ایم، به کارگیری نیروهای آشکار و پنهان در محورهای مواصلاتی این شهرستان است، زیرا معتقد هستیم، قاچاق کالا می‌توانند، ضربه‌ای اساسی به تولید داخلی زده و این موضوع ما را از هدف اقتصاد مقاومتی دور می‌کند.

  انتهای پیام/

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *