×

فرمانده سپاه شهرستان الشتردر گفت‌و‌گو با نیساخبر: طرح گشت محله محور در شهرستان الشتراجرا می‌شود

 • آبان ۲۸, ۱۳۹۶
 • ۰
 • فرمانده سپاه الشترگفت: طرح گشت‌های محله محور با برنامه ریزی‌های انجام شده و سازماندهی نیروها و پایگاه‌ها از پنجم آذرماه در محلات شهرستان الشتراجرا می شود. محمود یوسفونددر گفت‌و‌گو باپایگاه اطلاع رسانی نیساخبر، با اشاره به اجرای طرح گشت‌های محله محور اظهار داشت: گشت‌های محله محور طرحی است، که در سراسر کشور اجرا خواهد شد و […]

  فرمانده سپاه شهرستان الشتردر گفت‌و‌گو با نیساخبر: طرح گشت محله محور در شهرستان الشتراجرا می‌شود
 • هفته بسیج

  فرمانده سپاه الشترگفت: طرح گشت‌های محله محور با برنامه ریزی‌های انجام شده و سازماندهی نیروها و پایگاه‌ها از پنجم آذرماه در محلات شهرستان الشتراجرا می شود.

  محمود یوسفونددر گفت‌و‌گو باپایگاه اطلاع رسانی نیساخبر، با اشاره به اجرای طرح گشت‌های محله محور اظهار داشت: گشت‌های محله محور طرحی است، که در سراسر کشور اجرا خواهد شد و در استان لرستان و شهرستان الشترنیز پیاده‌سازی می شود.

  وی با اشاره به اجرای این طرح در شهرستان الشترافزود: طرح گشت‌های محله محور با برنامه ریزی‌های انجام شده و سازماندهی نیروها و پایگاه‌ها از پنجم آذرماه در محلات شهرستان الشتراجرا می شود.

  فرمانده سپاه شهرستان الشتربا اشاره به جزئیات اجرای این طرح خاطر‌نشان کرد: بسیجیان در محل پایگاه مقاومت در طول شبانه روز از ساعت مشخصی از شهر تا نزدیک صبح دم، نسبت به گشت و دفاع از محله‌های الشتراقدام می‌کنند.

  وی عنوان کرد: کشور ما امنیت خوبی دارد و سربازان ناجا به‌خوبی در این حوزه انجام وظیفه کرده‌اند و ما هم با اجرای طرح گشت محله در الشتر به کمک و یاری آن‌ها می‌رویم.

  انتهای پیام/

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *