×

فعالیت قرآنی و تبلیغی توسط بانوان مبلغ در مناطق محروم سلسله انجام می‌شود

 • آبان ۶, ۱۳۹۶
 • ۰
 • معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) سلسله گفت: فعالیت قرآنی و تبلیغی توسط بانوان مبلغ در مناطق محروم و روستایی سلسله انجام می‌شود. فرشته شاهوردی ، با اشاره به اینکه یک طرح آموزشی با همکاری مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) و بسیج شهرستان سلسله در حال اجرا است اظهار داشت: در این طرح، طلاب با حضور در مساجد، […]

  فعالیت قرآنی و تبلیغی توسط بانوان مبلغ در مناطق محروم سلسله انجام می‌شود
 • حلقه صالحین

  معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) سلسله گفت: فعالیت قرآنی و تبلیغی توسط بانوان مبلغ در مناطق محروم و روستایی سلسله انجام می‌شود.

  فرشته شاهوردی ، با اشاره به اینکه یک طرح آموزشی با همکاری مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) و بسیج شهرستان سلسله در حال اجرا است اظهار داشت: در این طرح، طلاب با حضور در مساجد، مدارس، محافل و جلسات مذهبی خانگی به تبلیغ و تبیین آموزه‌های دین مبین اسلام و مکتب اهل‌بیت(ع) می‌پردازند.

  وی بابیان این‌که ارائه آموزش‌های قرآنی و بیان احکام و مسائل شرعی ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های محوری تبلیغ به مردم مناطق محروم و روستایی است، افزود: آموزش تصحیح قرائت اذکار نماز، بیان احکام و مسائل شرعی، راه‌کارهای تحکیم مبانی خانواده، اخلاق در خانواده، وظایف اعضاء در خانواده و رعایت حقوق همسایه از دیگر محورهای تبلیغی خواهران مبلغ در مناطق روستایی و محروم شهرستان است .

  معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول(ص) سلسله از حضور و فعالیت مداوم تبلیغی خواهران طلبه این مدرسه در پایگاه‌های بسیج خبر داد و عنوان کرد: در این طرح که به‌صورت چند روز در هفته اجرا خواهد شد، طلاب در راستای ارتقای دانش دینی، دشمن‌ستیزی و استکبارستیزی مخاطبان قدم برمی‌دارند.

  وی با اشاره به فعالیت تبلیغی و اثرگذار بانوان مبلغ در نقاط مختلف شهری و روستایی،بیان کرد: بی‌شک تبلیغ خواهران در بین بانوان به خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان کمک شایانی می‌کند و در تربیت دینی بانوانی مومن و خانواده‌دوست نیز اثرگذار می‌گذارد.

  انتهای پیام/

  منبع:تسنیم

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *