×
خبر فوری

فعالیت ۲۵۸۳ گروه جهادی در لرستان

 • اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱
 • ۰
 • رییس بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ۲ هزار و ۵۸۳ گروه جهادی با ۳۰ هزار عضو بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلف این استان سازماندهی شده‌اند.

  فعالیت ۲۵۸۳ گروه جهادی در لرستان
 • “احسان جهانبخش” شامگاه چهارشنبه در جلسه توجیهی کارگروه‌های تخصصی مجمع جهادگران لرستان اظهار داشت: اکنون ۷۰۷ صندوق قرص الحسنه خانگی، مردمی و مستقل  در این استان برای کمک به اشتغال و رفع نیاز مردم در مناطق محروم تشکیل شده است.  
  وی افزود: نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان از سال ۱۴۰۰ تاکنون از اعتبارات دولتی و بنیاد علوی به تعداد بیش از ۲ هزار نفر در سطح استان وام مشاغل خانگی، صنایع  تبدیلی،  کشاورزی پرداخت شده است. 
  رییس بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطر نشان کرد: در بودجه ۱۴۰۰ توجه ویژه ای به آب شرب استان شد که  ۴۲۵ میلیارد تومان در اختیار بسیج سازندگی و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) قرار گرفت تا پروژه های آب شرب ۳۰۰ روستا در استان در مدت ۳۰ ماه برطرف شود. 
  وی تصریح کرد: تهیه و توزیع بسته معیشتی ، اهدای جهیزیه ، آزادی زندانیان جرائم غیر عمد توسط گروههای جهادی تهیه و توزیع لوازم تحریر ، تجلیل از کادر درمان، طبخ غذا نیز توسط گروههای جهادی در زمان های مختلف انجام شده است. 
  جهانبخش با بیان اینکه ۱۲ کارگروه اصلی در بسیج سازندگی داریم  گفت: کارگروه هنر رسانه و گفتمان سازی، کارگروه عمران و محرومیت‌زدایی، کارگروه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، کارگروه مقابله با آسیب های اجتماعی، کارگروه بهداشت و سلامت، کارگروه پدافند غیر عامل و امداد، کار گروه خواهران، کارگروه فرهنگی و معنویت افزایی، کارگروه کشاورزی دامپروری و عشایری ، کارگروه علمی و آموزش تحصیلی، کارگروه جهاد تبیین ، کارگروه دانش بنیان  و کارگروه تربیت بدنی که اخیرا ایجاد شده از جمله این گروهها هستند. 
  وی با بیان اینکه نقد سازنده و منصفانه در جهت اصلاح امور واجب شرعی است، افزود: مقام معظم رهبری در این عرصه جهاد تببین را بیان کرده  و فرمان جهاد دادند و افسران این جهاد نیز رسانه‌ها هستند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *